• Головна
  • ХК «Подоляни» зіграв у Нетішині
18:00, 27 січня 2012 р.

ХК «Подоляни» зіграв у Нетішині

2 січня у Нетішині тернопільські хокеїсти провели тур у рамках Регіональної Хокеїної Ліги. Перед початком матчу-відповіді, нашим хокеїстам довелося визначати переможця попередньої гри з Нетішином.

Оскільки перший матч між Подолянами та Нетішином, що відбувся у Тернополі наприкінці листопада переможця не виявив (4:4). За регламентом РХЛ нічиїх у матчах не передбачено. Але у Тернополі провести серію післяматчевих булітів не вдалося, тому цю місію перенесли до Нетішина.

Отож, Фортуна посміхнулася тернопільським спортсменам, які у серії булітів перекидали опонентів (5:4) — перша перемога Подолян у поточному чемпіонаті - пише sports.te.ua.

Програш, по-справжньому, розлютив місцеву команду, яка налаштувалася взяти реванш вже у повному матчі з Подолянами. Одразу ж після стартового свистка рефері, Нетішин пішов у атаку. Це призвело до двох поспіль голів у наші ворота у першому періоді гри. На щастя, Подоляни теж зуміли одного разу вразити ворота нетішинців (2:1). А з початком другого періоду, наша команда рахунок зрівняла (2:2). На жаль, більше шайб у цій грі тернопільські хокеїсти не закидали.

Голи влітали виключно у наші ворота. За підсумком другого періоду Нетішин перемагав (4:2). Хоча Подоляни мали прекрасну нагоду зрівняти рахунок, але не використали свої можливості, граючи у більшості — 5 проти 3. А у заключному періоді матчу господарі довели свою перевагу на льоду (6:2).