«МРІЯ Агрохолдинг» готується до весняної посівної кампанії

У «МРІЇ» триває інтенсивна підготовка до сезону польових робіт та весняної посівної кампанії. Техніку Агрохолдингу готують до виходу в поля – закуповуються та доставляються запчастини і пальне, проводяться ремонтні роботи, оновлюються та покращуються бази, ферми. Окрім того, в Компанії підходять до стадії завершення тендерні закупівлі мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

Операційний директор Агрохолдингу Віктор Кухарчук розповідає: «Ми планували зайти в поля по мерзлоталому ґрунту, щоб вносити азот. Та, на жаль, було тільки 4 дні, у які ми могли працювати по 6 годин. Надалі розкидати міндобрива не дозволили погодні умови – температура піднялася, тому роботи на разі припинилися».

Інтенсивно заходити у поле «МРІЯ» планує наприкінці березня – це найбільш ранні можливі терміни початку сільгоспоперацій. Найперше в Агрохолдингу сіятимуть ярий ячмінь, потім садитимуть картоплю, а вже пізніше – кукурудзу та інші культури.

Показником ретельної підготовки до весняної посівної є також відновлення робіт по розлісненню площ Компанії на кластерах* Львів, Карпати, Полісся, Галичина. «Ми оброблятимемо не тільки ті площі, які традиційно були в обробітку з року у рік, – говорить Віктор Кухарчук, – але і ті землі, які були закинуті та не доглядалися попередніми власниками. Це поля Агрохолдингу, які заросли чагарниками і деревами – таких у нас близько 3 тис. га. Почали розліснення ми ще перед Новим роком, і відновили ці операції як тільки дозволила погода. Таким чином, всі землі, що орендує «МРІЯ», ми зараз доводимо до посівних кондицій».

*кластер – це територіально-галузеве об'єднання взаємозалежних підприємств та організацій, які взаємодоповнюють і посилюють конкурентні переваги один одного, тісно співпрацюють з органами місцевої влади з метою підвищення конкурентоздатності власної продукції та економічного зростання регіону.Кластеризація – процес утворення кластерів – у сільському господарстві також передбачає об’єднання земельного банку, зазвичай враховуючи адміністративні кордони областей і районів, що дозволяє значно знизити логістичні витрати та підвищити ефективність процесу агровиробництва. У 2016 році Агрохолдинг «МРІЯ» перейшов до кластерної організаційної структури, і тепер складається з 7 виробничих кластерів. Кожен кластер буде зареєстрований як окрема юридична особа, що сплачує податки на тій території, на якій працює.

Мрія Агрохолдинг посівна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі