Михайло Головко вважає абсурдним відкриття поліцейської станції у Вишнівці, де не можуть знайти грошей на лікарню

Керівництво Збаразького району ще досі не може знайти фінансування для лікарні у селищі міського типу Вишнівець. Зате минулого тижня у населеному пункті відкрили вкрай «необхідну» поліцейську станцію.

Мешканці селища Вишнівець, а також навколишніх сіл, 8 березня на кілька годин перекрили Міжнародну трасу Чернівці-Доманове-Брест, протестуючи проти закриття трьох відділень місцевої лікарні. Залишитися без медичної допомоги і добиратися до райцентру, що знаходиться за 40 кілометрів, бояться 20 тисяч людей, яких обслуговує заклад.

Закривати планують гінекологічне та травматологічне відділення, а також пологовий будинок. Причина – відсутність достатнього фінансування. Головний лікар розводить руками і каже, що оптимізація – єдиний вихід. В той же час у населеному пункті відкривають поліцейську станцію, на яку, вочевидь, кошти знайшлися. Ситуацію коментує народний депутат Михайло Головко, за допомогою до якого звернулася громада Вишнівця.

- Ситуація повністю вписується в ситуацію в державі загалом – країна абсурду. Забирають гроші на лікування, на освіту, на допомогу багатодітним родинам, оподатковують пенсіонерів і тому подібне. При цьому знаходять гроші на поліцію, на додаткові видатки на Кабінет міністрів, на апарат президента і так далі. Із 3,8% ВВП, які раніше йшли на медицину в цьому році лишилося 2,5%, це на 20 млрд. гривень менше. І це в той час, коли у нас за всіма показниками зростає смертність, захворюваність. Тому не дивно, що в такому регіоні як Вишнівець, де мали би дати додаткове фінансування і стимулювати до покращення рівня медицини – вони закривають три відділення, - обурюється Михайло Головко.

Особливо, на думку обранця, це торкається незаможних сімей, які приїжджали у Вишнівець, не маючи коштів на поїздку до лікарні в Тернопіль. Абсурдним вважає Михайло Головко, що в цей же час у селищі відкривають поліцейські станції.

- Ідентична ситуація, коли кажуть, що на армію виділили 115 млрд. гривень, то з них реально на армію 55 млрд., а 60 млрд. – на МВС. Виникає питання: хто з ким воює? Країна перебуває у стані війни, а в нас на поліцію виділяють більше, ніж на армію. Ці показники свідчать тільки про те, що ця влада боїться не агресії Росії, а боїться власного народу, який підніметься і буде гнати їх в шию, - переконаний народний депутат.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!