ПриватБанк розширює можливості оплати комунальних платежів для жителів Тернопілля

Оплата комунальних послуг, Інтернету та телефонії - потреба, котра щомісячно постає перед кожним з нас. Виникає вибір: де і як найкраще здійснювати такі платежі? Адже в одних установах стикаємось з довжелезними чергами, що крадуть дорогоцінний час, у інших з невиправдано високими додатковими комісіями.

ПриватБанк пропонує розширити можливості оплати цих платежів за допомогою власних сервісів.

Безперечно, найбільш звичним способом оплати рахунків залишається каса відділення. Завдяки найбільшій мережі, дістатись до відділення може практично кожен, незалежно від місця проживання. Та є і певні недоліки - комісія за платіж в касі є найбільшою, а коли до каси черга, клієнт ще й витрачає час на очікування. Для економії часу та коштів ПриватБанк пропонує альтернативні та сучасні методи оплати:

Сторінка Інформаційно-ресурсного центру - дозволяє здійснити оплату усіх комунальних платежів, ввівши один з параметрів пошуку - рахунок клієнта в ІРЦ, адресу чи особовий рахунок організації в користь якої здійснюватиметься оплата. Оплатити доступно з будь-якої карти ПриватБанку.

Термінал самообслуговування - автоматизована система розрахунків, яка не вимагає присутності спеціаліста для проведення платежів. Оплата можлива як за допомогою картки, так і готівкою.

Сервіс Приват24 - Інтернет-банк, в якому клієнти мають змогу самостійно оплатити комунальну послугу та інші платеж просто вказавши свою адресу та необхідні реквізити.

Регулярний платіж - клієнт вказує реквізити одержувача платежу, суму та періодичність списання коштів, після чого банк у визначений час регулярно перераховуватиме гроші з картки клієнта на рахунок підприємства – постачальника комунальних послуг. Регулярні платежі можна встановити як фіксовані, так і за сумою надісланого рахунку. У першому випадку - це регулярний платіж з фіксованою сумою і вона не змінюється протягом усього часу, на який оформлена послуга. Другий варіант - це регулярний платіж за надісланими рахунками, який  ідеально підходить для оплати комунальних послуг  з нефіксованими сумами платежів. У цьому випадку з рахунку клієнта списується конкретна сума, яку вказав банку постачальник послуг.

Мобільний додаток Приват24  - аналог Інтернет-банку Приват24 для мобільних пристроїв. Усі фінансові операції, в тому числі і комунальні платежі, будуть доступні з мобільного телефону – комфортно та в будь-який час, без вихідних і перерв.

Окремо варто відмітити, що сервіси дають можливість внести покази лічильника для подальшого розрахунку заборгованності.

Отож, можливостей для оплати комунальних послуг в ПриватБанку є дійсно багато і клієнт сам може обрати той варіант, який для нього найбільш вигідний. Зробіть і ви свій оптимальний вибір!

ПриватБанк розширює можливості ПриватБанк Тернопіль оплата комуналки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі