Олег Барна: на українській землі має вирощуватися хліб, а не біопаливо

Представники з Європи і декотрі вітчизняні яничари-заробітчани лобіюють можливість виготовлення в Україні біопалива на базі вирощування ріпаку на великих площах, що я категорично заперечую. Про це заявив народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Олег Барна на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Родючі чорноземи потрібно використовувати за Божим основним призначенням – вирощуванням хліба, продуктів харчування, а не для вирощування сировини для палива. Тому на цінних українських землях має вирощуватися високоякісна пшениця, котру, як й інші сільгосппродукти, ми можемо продавати досить дорого, і на ці кошти купляти значно більше автомобільного палива. Ріпак, як культура дуже виснажує землю, про що я наголошував на зустрічі з іноземними інвесторами. Слухаючи поради інвесторів, потрібно спершу думати про Україну, про рідну землю", - зазначає Олег Барна.

Політик наголосив, що українські науковці розробили низку цікавих винаходів, енергозберігаючих проектів і ефективних енергоустановок, котрі потрібно втілювати в життя. "В першу чергу, їх необхідно використовувати за рахунок саме інвестиційних коштів, а не закуповувати іноземне обладнання та установки задля розвитку саме вітчизнянного виробництва та створення додаткових робочих місць. Як кажуть: "Свій до свого по своє!". Думаючи повсякчас про інтереси країни, ми дбаємо, перш за все, за майбутнє наших дітей! Слава Україні!", - наголошує народний депутат Барна.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!