0352.ua

Тарас Пастух - один з лідерів парламентської команди реформаторів для вступу України в НАТО

Народного депутата від Тернополя - Тараса Пастуха, обрано заступником керівника новоствореного депутатського об'єднання "Україні – євроатлантичний простір!".

Про це під час вчорашнього вечірнього пленарного засідання парламенту повідоми спікер Володимир Гройсман.

«Повідомляю про створення у Верховній Раді України восьмого скликання міжфракційного депутатського об'єднання "Україні – євроатлантичний простір!". Керівником міжфракційного депутатського об'єднання обрано народного депутата України Ірину Василівну Фріз, а заступником керівника – народного депутата України Пастуха Тараса Тимофійовича», - повідомив Гройсман.

МДО “Україні — Євроатлантичний простір!” створено з метою формування політичної підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України, сприяння наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО, поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом задля досягнення критеріїв, що необхідні для набуття членства у цій організації.


cleardot.gif
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Оголошення
20.02.18
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!