Тарас Пастух - один з лідерів парламентської команди реформаторів для вступу України в НАТО

Народного депутата від Тернополя - Тараса Пастуха, обрано заступником керівника новоствореного депутатського об'єднання "Україні – євроатлантичний простір!".

Про це під час вчорашнього вечірнього пленарного засідання парламенту повідоми спікер Володимир Гройсман.

«Повідомляю про створення у Верховній Раді України восьмого скликання міжфракційного депутатського об'єднання "Україні – євроатлантичний простір!". Керівником міжфракційного депутатського об'єднання обрано народного депутата України Ірину Василівну Фріз, а заступником керівника – народного депутата України Пастуха Тараса Тимофійовича», - повідомив Гройсман.

МДО “Україні — Євроатлантичний простір!” створено з метою формування політичної підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України, сприяння наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО, поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом задля досягнення критеріїв, що необхідні для набуття членства у цій організації.


cleardot.gif
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!