ФК "Тернопіль" перший матч у новому році програв, доклалися екс-гравці "Ниви"

Сьогодні, 3 квітня, у Тернопіль повернувся професійний футбол. ФК Тернопіль у 20-му турі Першої ліги приймав лідера чемпіонату — кіровоградську Зірку.

Новий президент Тернополя Іван Марущак напередодні гри пообіцяв влаштувати тернополянам справжнє свято футболу. На матч запросили дітей з усієї області та військових. А у перерві відомий тернопільський MC Фаля розігрував подарунки.

Але результат самого матчу став розчаруванням для вболівальників, адже ФК Тернопіль програв — 1:2, повідомляє Спорт Тернопільщини. Підопічні Василя Івегеша провели цю гру у звичному для себе стилі. Тернопіль, як зазвичай, активно розпочав матч, атакуючи суперника на усіх фронтах. Жвавий початок дозволив тернополянам відкрити рахунок уже на 7-ій хвилині гри. Відзначився досвідчений новачок муніципалів Андрій Шевчук, який пробив у падінні, перебуваючи на самоті перед воротами кіровоградської команди.

Лідер Першої ліги зумів оговтатися лише у середині першого тайму. Особливо активним у цьому плані був Борис Баранець. Спершу він міг забивати прямим ударом зі штрафного, але воротар Тернополя Сергій Чернобай дістав м'яч із "дев'ятки" воріт. А на 29-ій хвилині Борис домігся свого, легко реалізувавши вихід сам-на-сам із стражем воріт муніципального клубу.

Притримуючись свого стилю, ФК Тернопіль чергову порцію активності продемонстрував з початком другого тайму. Однак Зірка оборонялася дуже грамотно, а під завісу гри саме кіровоградці виглядали господарями поля, створивши біля воріт Тернополя ряд моментів. Двічі гості пробачили господарів після стандартів. Але на 81-ій хвилині воротар ФК Тернопіль вдруге дістав м'яч з сітки власних воріт. Героєм епізоду став Григорій Баранець. Прийнявши м'яч на краю штрафного майданчика, Григорій пройшов з ним ще кілька метрів вперед, а потім завдав невідпорного удару по воротах Чернобая, принісши Зірці важку перемогу.

Відзначимо, що впродовж усієї гри головний арбітр матчу аж 11 разів "нагороджував" гравців обох команд жовтими картками. П'ять попереджень в пасиві тернополян і ще шість — у складі Зірки.