“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт

“МРІЯ Агрохолдинг” в рамках програми оновлення свого технічного парку закупила 10 нових тракторів. Три з них були презентовані представникам обласних і всеукраїнських ЗМІ на автобазі “МРІЇ” у Хоросткові.

10 чотиригусеничних тракторів CASE Quadtrac 500 коштують 3,2 мільйони доларів. Про постачання цієї техніки ще в грудні минулого року було укладено угоду із ТОВ “Торговий дім “Агроальянс”. Закупівля здійснена частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці.

Технічними характеристиками нових тракторів представники “МРІЇ” задоволені. Вони прості в користуванні і, щонайголовніше, максимально ощадно впливають на ґрунт.

“Ми вибрали цю техніку, тому що її найпростіше транспортувати із сучасних видів техніки – вона вужча, ніж інші трактори. Наступна причина – хороше щеплення з ґрунтом. Трактори на колесах (ті ж 500 кінських сил) не можуть нам дати робочої швидкості на відміну від гусеничної. Також цей трактор їде плавніше, ніж трактор з колісною базою. Ще одна причина, чому ми вибрали цю техніку – низький центр ваги. Цей трактор навіть на швидкості 12 кілометрів на годину може робити розвороти і перевертання неможливе. І що дуже важливо, при різкому розвороті він не ущільнює землю. Звісно, ми також враховували й такі критерії, як ціна та якість”, – пояснив  операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук.

«Завод-виробник на ці трактори дає рік гарантії. Тобто за рік можуть проявитися якісь заводські дефекти. Адже ми розуміємо, що це машина, це залізо. Тому упродовж року всі дефекти, які можуть бути, повинні себе проявити. На цей період, звичайно ж, гарантуємо ремонт поломок. Також ми підготували свої бази у Тернополі – забезпечили відповідні запаси мастил і певних розхідних матеріалів», - каже регіональний директор ТОВ “Торговий дім “Агроальянс” Віктор Черняк.

Продукт-менеджер по тракторах та причіпному обладнанню Case IH Анатолій Мацюк розповів, що разом зі своїми колегами практично перевірили одну з важливих для аграріїв перевагу CASE Quadtrac 500 – менший тиск на ґрунт порівняно з колісними тракторами і відсутність нагортання та ущільнення  землі гусеницями під час різких поворотів порівняно із двогусеничною технікою. “Ми проводили дослід. Ставили два трактори, одинакові по вазі й потужності. Ми заміряли площу контакту із ґрунтом. У чотирьохгусеничного трактора площа контакту в межах 5,6 метрів квадратних, у колісного – 4,6 метрів квадратних. Тому в гусеничного трактора тиск на ґрунт біля 500 грамів на квадратний сантиметр. Якщо взяти горня чаю і поставити на палець, то це й буде приблизно такий тиск, який створює цей гусеничний трактор на ґрунт. Інші трактори мають більший тиск. Тому в цьому перевага цієї системи – менший тиск, менше руйнування ґрунту, менша пробуксовка”.

Вітають вибір техніки, яка ощадлива до ґрунту, й представники влади Гусятинського району та міста Хоростків. Вони зазначили, що “МРІЯ Агрохолдинг” цікавиться соціальними запитами людей краю, допомагає у вирішенні наболілих питань. “Для нас важливо, щоб “МРІЯ” розвивалася. Адже ця Компанія має левову частку земель в нашому районі. Приємно, що Агрохолдинг купує нову техніку. Його робота в сільському господарстві – це велика лепта не тільки в нашому районі, а й в усій державі. “МРІЯ” допомагає також району ремонтувати дороги. Було проведено ямковий ремонт десь в межах 60 кілометрів  дороги”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

– Компанія “МРІЯ” виділяє кошти на вирішення соціальних проблем нашого міста, – каже міський голова Хоросткова Степан Гладун, – в нас є співпраця з цим агропідприємством. Є вже домовленість, що “МРІЯ” виділить 100 тисяч гривень на ремонт Будинку культури. Завдяки тому, що частина Компанії знаходиться в нашому місті, люди мають, де працювати”.

У рамках відновлення автопарку “МРІЯ Агрохолдинг ” має намір подбати й про підготовку відповідних механізаторів. Адже на нинішній час є певна проблема з кадрами.

“З кадрами в нас, як і в усіх, є проблеми. І на це вливають кілька факторів: здатність людини взяти на себе відповідальність за ту техніку, якою вона управляє. Наприклад, трактор вартує 320 тисяч доларів, сівалка коштує 200 тисяч доларів – разом півмільйона доларів. Кілька неправильних рухів – і все”, – каже операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук. – Ми не відчуваємо нестачі чи великого дефіциту механізаторів. Але людина має працювати на цій техніці згідно з інструкціями. Але не завжди люди цього дотримуються. Ми хочемо виховувати своїх фахівців. Тому у нас є співпраця з аграрними вишами”.

Трактори CASE Quadtrac 500 відомі в світі. Сильні сторони їх конструкції перевірені часом. Такий трактор, на чотирьохгусеничній системі, вперше було представлено в 1992 році у США. З 1996 року відбулося його серійне виробництво. Нові трактори «МРІЇ» вже працюють в полі. – “На цьому кластері (йдеться про Тернопільщину –ред.) їх знаходиться два. На кластері “Карпати” – три. Наступні 5 будуть використовуватися між двома кластерами, там, де є найбільші схили. Всі інші трактори, які на колесах, зміщені на Хмельниччину та Рівне. Там біль-менш рівні поля. Ці трактори будуть закріплені між кластерами, будуть переміщатися в межах кластеру. Але можуть допомагати й іншим кластерам, якщо ми не будемо на них встигати. У планах Компанії продовжувати поповнення технічного парку. Тоді трактори будуть використовувати тільки в межах кластеру”, – наголосив Віктор Кухарчук.

У 2016 році “МРІЯ Агрохолдинг” має намір й надалі поповнювати свій парк сільськогосподарської, логістичної, спецтехніки та транспорту і планує виділити на це майже 10 мільйонів доларів.

“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 1
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 2
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 5
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 7
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 8
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 9
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 11
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 12
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 13
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 14
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 15
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 16
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 20
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 22
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” технічний парк гусеничні трактори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Про це Ihor Svirskyi написав у спільноті “На віглі в Бережани” у мережі "Facebook". "І знову і знову…Рейс Бережани-Тернопіль/Козова. Сидячих місць 26, загальна кількість 39. На перший погляд, людей достатньо, але якщо порахувати, то значно більше. Довічна проблема, людей в громадському транспотрі більше, ніж дозволено. Чому не можна зробити для людей? Чому всі пхаються в автобус, наче він останній? Чому водій автобуса, бере гроші за місце, коли місць сидяч...
Суспільство
Тернополян попереджають про нові терміни подачі показників лічильників. Так, нововведення відтепер стосуються споживачів електроенергії. — Споживачі зобов’язані станом на 1 число знімати фактичні показники лічильника та подавати їх не пізніше 4 числа наступного місяця. Тобто за серпень показники слід подати до 4 вересня, — пояснюють у ВАТ «Тернопільобленерго». Разом з тим, мешканців Тернопільщини закликають не баритися з оплатою за спожиту електроенергію,...
Суспільство
Попри те, що на Тернопільщині деякі водії виступають за розширення проїжджої частини, такі додаткові можливості на трасах області неможливі через їхню велику затратність. Про це заявив на обговоренні плану дорожніх ремонтно-будівельних робіт за 2018 рік начальник САД у Тернопільській області Богдан Юлик. — 70% дорожніх знаків на трасі Львів-Тернопіль – відновлено. Що стосується розширення проїжджої частини, то на це потрібні значні кошти. Тож для того, щоб...
Суспільство
Саме сьогодні, 17 серпня, бійцю батальйону «Збруч» Назарію Кулинцю, який загинув 1 лютого 2015 року, мало би виповнитись 29 років. Назар був випускником Національного університету «Львівська політехніка», яку закінчив в 2012 році. Одразу після повернення з Майдану потрапив в першу хвилю мобілізації, перебуваючи спочатку в Зборівському військкоматі, а згодом, в березні 2014, при формуванні батальйону «Збруч», посів його лави, пише "Терен". Посмертно нагород...
Суспільство
Сергій Лучкін 24 серпня візьме участь у параді з нагоди 27-ї річниці Дня незалежності України в Києві. Як повідомляється на сторінці Збаразької РДА, учасник АТО, старший сержант Сергій Лучкін візьме участь у параді. Заступник голови райдержадміністрації Петро Тиньо привітав бійця з цією почесною місією.
Культура
Про це йдеться на сторінці "Українського Оскарівського Комітету" у мережі "Facebook". "Український Оскарівський Комітет завершив прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою" від України. Цього року в національному відборі участь братимуть 6 фільмів: 1. Брама, реж. Володимир Тихий, Україна, 106 хв Фільм розп...
Пригоди
У п'ятницю, 17 серпня, близько 8 ранку на перехресті вулиці Київська та 15 квітня трапилася аварія. На щастя, обійшлося без жертв. Там зіткнулися авто ВАЗ та карета швидкої допомоги Peugeot. Зіткнення було не сильним, тому ніхто не постраждав. Учасники ДТП від допомоги патрульних поліцейських відмовилися та оформили подію за допомогою страхової компанії, пише "Терен".
Суспільство
Відео опублікував Віталік Кулина на сторінці групи «Автобидло Тернопіль». "Вул. Дівоча, грубе порушення правил таксистом служби 549 (позивний 477), проїзд "проти шерсті" з пасажирами в тому числі з малолітньою дитиною. На зауваження почув тільки хамство та агресію від водія", - йдеться у дописі.
Суспільство
Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!