ФК «Тернопіль» на власному полі мінімально поступився ФК «Суми»

26-му турі першої ліги ФК «Тернопіль» на власному полі поступився ФК «Суми» - 0:1. Долю матчу вирішив гол у дебюті матчу.

На сьомій хвилині після подачі кутового Олександром Ігнатенко оборонець гостей Євген Кравчук виграв повітряну боротьбу в одного з тернопільських оборонців та кіпера Сергія Чернобая і ударом головою переправив м’яча в ворота. У подальшому гості стали грати відштовхуючись від результату – надійно в обороні і по мірі можливості проводячи разючі контратаки. Це їм з успіхом вдавалося протягом 80 з 90 хвилин гри. Зокрема, наприкінці першого тайму та на початку другого зобов’язані були відзначатися Дмитро Жаріков (не зумів точно поцілити у ворота після флангової подачі) та Ігнатенко (ціляв у самісінький кут воріт, але Чернобай зумів дотягнутися до м’яча). А в середині другого тайму Олександр Лебеденко та Артем Меркушов втекли у швидку контратаку, однак останній зі зручної позиції, щоправда маючи на спині тернопільського захисника, не зумів поцілити у ворота.

А що ж ФК «Тернопіль»? Безперечно, команда більше контролювала м’яча, але до реальних небезпек справа дійшла лише наприкінці зустрічі. Так, були кілька напів моментів у першому таймі у Вечурка, Богданова та Курила, але, то сумський воротар Костянтин Махновський діяв надійно, то гравців тернопільської команди підводила виконавська майстерність.

До фінішного штурму в складі ФК «Тернопіль» міг відзначитися Сергій Полянчук, але поцілив у стійку після передачі Віталія Богданова. Наприкінці матчу тернополяни пішли ва-банк. Спершу Ігор Курило небезпечно прострілював уздовж воріт, але ні Андрій Шевчук на передній стійці, ні Полянчук – на задній не зуміли замкнути передачу партнера по команді. Згодом, після подачі кутового м’яч відскочив до Сергія Атласюка і той завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика, але, на жаль, м’яч і ворота не пересіклися. Далі Василь Чорний зряче пробивав, але цього разу кіпер ФК Суми зумів потягнути м’яча з «дев’ятки». І, насамкінець, Курило завдавав удару з середньої відстані, але сил для потужної гармати в Ігоря вже не залишилося, тому м’яч без проблем забрав у руку страж воріт гостей Костянтин Махновський, котрий став справжнім героєм матчу.