Депутати бояться поцілити в себе запущеним бумерангом! – Михайло Цимбалюк

Більшість у Верховній раді України не спроможна проголосувати за антикорупційні закони, бо розуміють, що ті норми в майбутньому можна буде застосувати і до них самих. У цьому переконаний голова Львівської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

– Корупція залишається однією із основних проблем українського суспільства і є головною причиною слабкої економіки нашої країни. Світові експерти наголошують на цій проблемі, бо вже зараз очевидно, що подальшого поступу без боротьби з хабарництвом у нашої країни просто не буде. Нагадаю, що у своїй промові перед парламентарями віце-прем’єр США Джо Байден назвав корупцію «раковою пухлиною України». І, як на мене, він обрав правильних адресатів цієї думки!, – пише на своїй сторінці у Фейсбук очільник «Батьківщини» Львівщини.
– Попри те, що чи не кожна влада обіцяла боротися з корупцією у всіх ланках, далі слів і поодиноких, здебільшого показових, арештів справа так і не пішла. Ми усі пам’ятаємо, що понад півтора роки тому було підписано низку антикорупційних законів, зокрема і про створення Антикорупційного бюро, але вже зараз можемо констатувати, що за цей час якісної роботи згаданої структури жоден українець так не побачив, – переконаний Михайло Цимбалюк.

– Сьогодні провладна політична сила блокує ухвалення Закону про тимчасові слідчі комісії щодо офшорних скандалів. Очевидно, що саме тому і блокують, що у цьому скандалі фігурують перші особи держави та їхні соратники. Важливо також не забувати про наслідки «роботи» попереднього прем’єр-міністра і його корупційних діянь – депутати повинні підтримати розслідування цієї справи! Лише рішучими діями і справедливими покараннями ми зможемо викорінити корупцію з країни!, – впевнений керівник львівської «Батьківщини».

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!