• Головна
  • «Живопис голкою» представили в Тернополі
15:00, 2 березня 2012 р.

«Живопис голкою» представили в Тернополі

Художниця, що малює нитками і голками, як вона сама себе називає, представила у Тернополі вже 41 свою персональну виставку. Ніна Гончарук майстриня з вишивання, родом з Хмельницької області займається улюбленою справою з дитинства.

Картини жінки виглядають об’ємними, особливо це видно на її головному творінні — картина “Кошик” із зображенням заповненого вщент різними фруктами в натуральну величину. До кожної її роботи хочеться доторкнутися, адже завдяки  вишиванню різними методиками, елементи пейзажів чи натюрмортів є пухнастими, випуклими, гладеньким або блискучими наче шовк. Такий ефект пояснюється використанням різних швів, а також через поєднання ниток: муліне, акрилу і шовку.

На виставку завітала тернополянка Світлана, одна з клієнток майстрині, одягнена дівчина була в чорне пальто розшите волошками, маками і ромашками — ще одна робота Ніни Іванівни. Жінка давно займається оздобленням одягу, розповідає, що навіть на купальниках вишивала. Але приємніше їй створення картин, каже,що вони довговічніші.

— Мій талант передався мені генетично: моя мама також займалась мистецтвом — уміла гаптувати, а також шила чоботи, батько ж гарно малював. А я просто не уявляю життя без вишивання, у мене бронхіальна астма і взагалі-то не можна цим займатись, але не знаю, що зі мною буде, якщо перестану вишивати,— розповідає Ніна Гончарук.

Майстриня винайшла власну техніку вишивання “трьохшарова вишивка”, де використовує такі шви як, стебловий, петельний, гладь, “рококо” і “французький вузлик”. Цю техніку жінка зареєструвала як інтелектуальну власність і має на неї авторське право.

Свої картини жінка творить на полотнах, що використовують художники. Себе також відносить до них, тому виставка під назвою “Живопис голкою” говорить сама за себе. Дуже часто звертається до живописців за порадою чи об’єктивною критикою щодо своїх робіт. Найважче вдається вишивати портрети та архітектурні споруди. А природу та натюрморти вона творить по пам’яті не використовуючи схем чи інших допоміжних малюнків, пише "Тернопільська липа".

Ніна Іванівна радо береться за вишивання на замовлення, каже, що з клієнтами особливих проблем немає, адже зараз кожен хоче виглядати ексклюзивно та оригінально, а такий одяг не придбаєш в крамниці чи на ринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...