Тернополянка розповіла про роботу в "Кварталі 95"

Тетяна Песик, з "V.I.P. Тернопіль", сьогодні дебютує у ефірі на телевізійних екранах у складі команди студії "Квартал 95". Дівчина підмінить Олену Кравець, яка пішла в декретну відпустку.

Тож вже о 21.15 на каналі "1+1" Таню ми побачимо в новому амплуа.
Про те, як їй працюється в команді з гумористами-професіоналами Тетяна Песик розповіла в інтерв'ю"Комсомольській правді"..

- Таня, розкажіть нам, як ви потрапили в сім'ю "Кварталу" - був кастинг чи Олена Кравець, наставниця команди "V.I.P. Тернопіль" в "Лізі сміху" особисто затвердила вашу кандидатуру без жодного відбору?

- Не знаю навіть, чи був кастинг бо Олена Кравець відразу порекомендувала мою кандидатуру, щоб я могла підмінити її під час виступу "Кварталу" в Греції. Але коли мені подзвонили з такою пропозицією, першою реакцією був шок. У мене відняло дар мови! Адже те, що робить "Квартал", надихнуло мене стати гумористкою свого часу. Я виросла на гуморі цієї команди і рівнялась на них з раннього віку. Погодилася без роздумів, навіть деталей не уточнивши - це ж треба бути такою везучою, щоб саме мені випав такий шанс!

- Ви сказали тільки про "підміну" на виступі в Греції. Ми вважали, ви заміните Олену на весь час, поки вона буде в декреті?

- Поки я працюю з "Кварталом" поконцертно - виступала на Криті, в Києві, поїду з хлопцями в тур. Не будемо поки загадувати далеко наперед.

- Які обов'язки лягли на плечі нової "Олени" Кварталу?

- Я виконую всі жіночі ролі в сімейних мініатюрах і Юлію Тимошенко. До речі, ми з Оленою по-різному пародіюємо ЮВТ. У кожного пародиста, хто показує на сцені Юлію Тимошенко існує своя подача. Моя Юля більш офіційна, можливо, менш кокетлива. До речі, Олена мене дуже підтримала: "Ні про що не переживай! І нехай хлопчики тебе не ображають!"

- Напевно, враження від першої репетиції з "кварталівцями" зашкалюють?

- Вони настільки прості! Це відкриття №1 для мене. І дуже безпосередні. Так що відчути себе "чужинцем" у колективі - просто неможливо! Максі-стресовий день першої репетиції запам'ятаю назавжди (сміється). Мені вручили талмуд з роздрукованими сценаріями, які я нервово перегортала, розшукуючи свої репліки: "Ну де ж мої слова ?!" Ніде правди діти, було страшнувато - я не знала, що грати, в той час як інші актори "Кварталу" майстерно володіли текстом. "Я ж не встигаю за вами! Можна повільніше?" - Дивилася на хлопців поглядом. Вони роблять все неймовірно швидко і емоційно, процес їх заковтує з головою, і мені потрібно було дуже швидко підлаштовуватися під цей шалений ритм. Я була під таким неймовірним враженням від їх професіоналізму, навіть забувала слова! "Все нормально, розуміємо! Це хвилювання, ти скоро забудеш про нього" - заспокоював мене Володимир. І знаєте, це подіяло, - вже на третій репетиції я відчула себе вільно.

- Володимир Зеленський напевно, давав вам поради як новенькій! Чи легко догодити художньому керівнику "Кварталу"?

- Володимир став моїм наставником. Він дуже розумний і настільки розташовує до себе, що робота, немов сама собою робиться після бесіди з ним. Пояснює все дохідливо, чітко і спокійно. Якихось конкретних вимог не було, тільки невеликі зауваження в процесі репетицій. Було приємно, що мені довіряють і не "переробляють".

- Ваше бойове хрещення відбулося на зйомках "Вечірнього кварталу" на Криті. Як оцінив дебютний виступ ваш внутрішній критик?

- Знаєте, на цьому концерті я відчула себе не "дівчинкою на підміні", а повноцінним членом команди. Я ніколи себе не хвалю, мені складно об'єктивно оцінити свій виступ. На сцені я працюю в першу чергу для глядача. Щоб мені хотілося вдосконалити так це володіння російською мовою. Хотілося б не переводити в розумі фрази з однієї мови на іншу і говорити по-російськи впевнено на сцені, адже в житті я розмовляю українською мовою. У самому ж концерті "Вечірнього Кварталу" всі мої репліки виключно українською мовою. Заодно і хлопцям допомагаю український підтягувати. Вони від мене вже нахапалися западенских слівець і навіть взяли в ужиток слово "писок", яке їх спершу дуже смішило.

- На глядацьку критику поки не нарвалися?

- Перед виступ на Криті дуже хвилювалася - у Олени море фанатів (я до речі, одна з них!), Переживала, як сприймуть мій виступ. Але коли я вийшла до залу в образі Леді Ю. зал дружно зааплодував, і всі мої хвилювання, як рукою зняло. Відверто негативних відгуків поки не отримувала, але 21 травня ефір на ТБ, коли вся Україна зможе подивитися шоу і напевно знайдуться люди, які помітять вади. Друзі ж підбадьорюють мене. Так я і сама розумію: для мене це новий рівень, адже Квартал - головна машина гумору нашої країни!

- Чарку коньяку перед виходом на сцену можете разом з хлопцями хильнути - для хоробрості?

- О ні! У мене б заплітався язик! (Сміється) Я не вживаю спиртне.

- Ви живете в Тернополі, але більшість робочих проектів пов'язано зі столицею. Думки про переїзд ще не мучать?

- Тернопіль дуже затишний, не хотілося б з ним розлучатися. Але не виключаю, що колись переїду в столицю. Поки мені знімають тут квартиру і мене це цілком влаштовує!

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!