Тернопільські борці - знову переможці!

На IV Всеукраїнському турнірі на призи Олімпійського чемпіона І. Г. Богдана у Миколаєві тернополяни у своїх вагових категоріях здобули перше та друге місця. А на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби «Надія-2012» у нашому здобутку - "золото" і "бронза".

Загалом у змаганнях з греко-римської боротьби в Миколаєві брали участь 160 спорсменів з різних областей України. Серед учасників була і збірна команда з Тернополя, яку наполегливо готував заслужений тренер України Андрій Телебан.

В результаті змагань у своїх вагових категоріях виборов перше місце і підтвердив звання майстра спорту України Володимир Лучанко. Друге місце зайняв Сергій Вар’ян.

А Міжнародний турнір «Надія-2012» з греко-римської боротьби» проходив у місті Костопіль (Рівненська область) протягом 2-4 березня. Всього у змаганнях взяли участь 240 учасників: 20 команд з України, а також гості з Польщі, Білорусії та Литви.

Свої можливості в даному виді спорту демонстрували і вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» м. Тернополя. Перше місце за результатами змагань у ваговій категорії 42 кг посів Алекс Паласюк (учень школи №21). Третю переможну сходинку у ваговій категорії до 32. кг зайняв Артур П’юрко (учень школи №26).