• Головна
  • Тернопільське підприємство «Галич Агро-Стек» відсвяткувало свій 15-річний ювілей
Новини компаній
08:10, 31 травня 2016 р.

Тернопільське підприємство «Галич Агро-Стек» відсвяткувало свій 15-річний ювілей

Новини компаній

Днями колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Галич Агро-Стек» відсвяткував 15-ту річницю від дня заснування свого підприємства. Привітав своїх свого часу засновник ТОВ, а сьогодні народний депутат України Микола Люшняк.

Відбулось святкування 15-тиріччя з дня заснування ТОВ «Галич Агро-Стек», яке провели на території підприємства. Розгулятись було де, адже ТОВ «Галич Агро-Стек» розміщене в мальовничій частині на західній околиці Тернополя в мікрорайоні Кутківці на площі 2,3 га. Зібрались дружнім коллективом та гостями світа посмакувати запашним узбецьким пловом, соковитим шашликом та неперевершеними українським варениками, майстерно приготовленими працівницями компанії.

Перед цим, вітальне слово виголосив директор компанії Олександр Кубай. Вітання з нагоди нашого маленького ювілею отримали від наших багаторічних партнерів та клієнтів, друзів та колег. Привітання надійшли від заступника директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради, члена комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Люшняка Миколи Володимировича.

Усі працівники нагороджені заохочувальними відзнаками підприємства, вручено цінні подарунки, кращі працівники компанії нагороджені пам’ятними медалями підприємства «За професійність». 5 працівників відзначено грамотами департаменту агропромислового розвитку ОДА, 7 працівників – грамотами облдержадміністрації, документи на відзначення ще 2-х працівників знаходяться на погоджені у міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Про підприємство

Компанія «Галич Агро-Стек» на сільськогосподарському ринку з 2001 року, та сьогодні є офіційним представником провідних фірм-виробників засобів хімічного захисту рослин.

Основним завданням компанії є комплексне забезпечення сільгоспвиробників якісними засобами захисту, мінеральними добривами та насінням. Підприємство представляє на ринку збалансований асортимент насіння, засобів захисту рослин та є провідним постачальником інсектицидів, фунгіцидів та протруйників насіння в області та її межами.

ТОВ "Галич Агро-Стек" має багаторічний досвід роботи на ринку. За цей час налагоджені стійкі ділові зв’язки як з постачальниками, так і з безпосередніми покупцями. Розвиток галузі і економіки загалом примушує працювати в умовах жорсткої конкуренції. Для завоювання ринку по наданню агрохімічних послуг, Компанія "Галич Агро-Стек" розробляє і впроваджує програми по: - підвищенню родючості ґрунтів, - оптимізації комплексу заходів, виконання яких дозволить сільгоспвиробникам - клієнтам підприємства збільшити врожайність продовольчого зерна, поліпшити його якість, - насичення ринку засобів захисту рослин різноманітною і якісною продукцією. Реформування с/г підприємств, зміна форм господарювання дозволить поліпшити стан галузі, оскільки залучення платоспроможних інвесторів на село дало можливість придбати матеріально-технічні ресурси.

Товарооборот підприємства за останні 3 роки склав:

- 2013 р. 295 млн грн.

- 2014 р. 347 млн грн.

- 2015 р. 445 млн грн.

Обсяг експорту сільськогосподарської продукції склав:

- 2013 р. 49 млн грн.

- 2014 р. 23 млн грн.

- 2015 р. 63 млн грн..

На підприємстві працює 20 працівників в т.ч. по сумісництву 2. Середня заробітна плата складає 3,8 тич грн..

ТОВ «Галич Агро-Стек» успішно працює, сплачує значні суми податків та загальнообов’язкових платежів, приймає активну участь у вирішення соціальних питань міста Тернополя та області, надає благодійну допомогу, підтримує культуру та духовність, надає посильну активну допомогу українському війську та добровольчим батальйонам в зоні проведення АТО.

На основі загальнодержавного рейтингування підприємств України на базі науковообгрунтованої статистичної методології зваженого ранжування за основним видом економічної діяльності підприємства (КВЕД) 46.75 «Оптова торгівля хімічними продуктами» за підсумками 2011-2012 років підприємство зайняло 31 місце в Україні за показниками «Соціальний вклад підприємства (до бюджету, оплату праці). За результатами рейтингування підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності за результатами 2012-2013 років підприємство зайняло 4-те місце в Україні по імпорту насіння зернових, технічних культур та насіння цукрових буряків (УКТЗЕД 120910), за результатами 2013-2014 років підприємство посіло 8-ме місце в Україні серед підприємств – імпортерів по імпорту насіння зернових, технічних культур та насіння цукрових буряків (УКТЗЕД 120910) та 34-те місце серед підприємств-експортерів зерна та плодів олійних культур (УКТЗЕД 1205109000). За результатами загальнодержавного статистичного рейтингування 2013-2014 років серед великих та середніх підприємств України з основним видом господарської діяльності: «Оптова торгівля хімічними продуктами» за показником «Прибутковість інвестицій в компанію (ROI) ТОВ «Галич Агро-Стек» зайняло 7-ме місце рейтингу.

За успішну працю та високий професіоналізм в роботі працівники підприємства неодноразово заохочувались грамотами Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільської обласної ради, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Подякою Прем’єр-міністра України, Почесною грамотою Кабінету міністрів України, а також статус-нагородами міжнародних економічних рейтингів.

Тернопільське підприємство «Галич Агро-Стек» відсвяткувало свій 15-річний ювілей, фото-1
#народний депутат України Микола Люшняк #«Галич Агро-Стек» 15-річний ювілей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...