Спортсмен з Тернопільщини - «срібний» призер світу

У рейтингу Міжнародна федерація санного спорту (FIL), за підсумки юніорського Кубка світу сезону 2011-2012 років, друге місце серед саней-двійок посів український екіпаж у складі кременчанина Павла Тернового та львів’янина Антона Дукача.

Хлопці поступилися першим місцем казахській «двійці», залишивши позаду себе сильні німецькі, російські й австрійські команди.

За здобуття срібних медалей юні спортсмени брали участь у змаганнях на санних трасах Канади та Німеччини. Найвдалішими були їх виступи на олімпійській трасі у м. Парк Сіті (США), де за підсумками двох етапів вони посіли перше місце, а у змаганнях Кубка світу в м. Інсбрук (Австрія) були третіми.

До речі, Павло Терновий навчався у Кременецькій ЗОШ №3, де його тренував майстер із санного спорту Олександр Фурсик.

Минулого року в літньому чемпіонаті України із санного спорту на санкороликах юнак завоював перше місце, а в літніх змаганнях на „Кубок Бони-2011”, у яких брали участь санкарі із семи країн Східної Європи, він здобув бронзову медаль - пише "Свобода".

За сприяння директора Кременецької спортшколи „Колос” із санного спорту Анатолія Малищика Павло Терновий нині навчається у Львівському державному училищі фізичної культури, де має більше можливостей тренуватися і здобувати переможні результати на змаганнях.