Рейтинг ТНЕУ стрімко зростає!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2016 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу внз України використані найавторитетніші серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги університетів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання.

Тернопільський національний економічний університет з кожним роком зміцнює свої позиції у рейтингах, досягаючи високих результатів. У цьогорічному консолідованому рейтингу наш освітній заклад підвищив свою позицію на 6 пунктів (у рейтингу 2015 року – 34 місце, у рейтингу 2016 року – 28 місце). Місце нашого університету у «Вебометрикс» також вагомо змінилося – із 39 до 16! Успішними є показники у Scopus – ТНЕУ з 67 позиції піднявся на 61, а підсумковий бал з 147-го став 118-им. Це свідчить не тільки про національне визнання ТНЕУ, а й міжнародне.

У рейтингу «ТОП-200 Україна» Тернопільський національний економічний університет обіймає 41 позицію.

Наукові досягнення професорсько-викладацького колективу та студентства ТНЕУ оцінені гідно, а визнання освітянської спільноти стало ще одним щаблем на шляху до нових звершень!

Ми невпинно крокуємо до своєї мети й пишаємося тим, що абітурієнти обирають нас, адже Тернопільський національний економічний університет – це престиж, професіоналізм, поступ!

ТНЕУ вищий навчальний заклад рейтинг ТНЕУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі