Купуй вигідно разом з VISA та ПриватБанком протягом «Літнього сезону»

З 1 липня по 31 серпня поточного року ПриватБанк спільно з платіжною системою  Visa реалізують гарячу акцію «Літній сезон», яка дозволить повернути від 3% до 5% витрачених за цей період.

Взяти участь у акції «Літній сезон» має змогу кожен житель Тернопільщини старший 18 років, котрий є власником платіжної картки ПриватБанку системи Visa з технологією безконтактних оплат рayWave. Для того, що б прийняти участь потрібно виконати 2 простих кроки:

  • Зареєструватися в акції на офіційній сторінці

  • До кінця літа безконтактно сплачувати своєю карткою Visa рayWave від ПриватБанку за покупки в торгово-сервісний мережі;

Кожна безконтактна покупка повертає частину витрачених коштів на рахунок «Бонус Плюс», але не більше 400 грн на клієнта за період акції. Також існує помісячна градація по нарахуванню відсотків. Так від суми зроблених безконтактних купівель у липні повертається 5%, у серпні —  3%. Детальніше з умовами акції можна ознайомитись на  офіційній сторінці.

Visa payWave — це безконтактна можливість проведення платежу, що надає власникам карток безконтактний спосіб проведення оплати на суми до певної величини, без підтвердження підписом або PIN-кодом, шляхом піднесення карти до платіжного терміналу замість проведення нею для зчитування магнітної смужки. Якщо у Вас досі немає картки Visa рayWave, замовте її  запосиланням або зверніться  у будь-яке відділення ПриватБанку. Не втрачайте можливості повернути до 5% вартості свої літніх покупок!

з ПриватБанком протягом «Літнього сезону»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі