У ПриватБанку Тернополя пройшов перший «літній» випускний юних банкірів

Цього року ПриватБанк у Тернополі реалізував експеримент - заняття в БізнесШколі для дітей під час літніх канікул.

Усі діти, власники Карт ЮНІОРА, що виявили бажання, протягом перших двох місяців літа плідно працювали, навчались фінансової грамотності, знайомились з продуктами та комплексами банку. І ось пройшов «останній урок» першої літньої БізнесШколи ПриватБанку.

За період навчання діти відвідували різноманітні тренінги та опрацювали наступні цікаві фінансові теми:

  • Фінансові цілі. Сімейна економіка

  • Заощадження та інвестиції

  • Секрети успішного планування часу

  • Бізнес та менеджмент

  • Банківські технології

  • Презентація власного стартапа.

Усі діти опанували навички користування дистанційним банкінгом Приват24, встановили собі мобільні додатки і тепер не уявляють себе без банківської картки.

Окремо варто відмітити “власний стартап” учениці Української гімназії ім. Івана Франка Пицишин Аліни, котра розробила масштабний та детальний бізнес-план школи танців. Бажаємо у майбутньому вдалої реалізації цього чудового та цікавого проекту.

В останній ж день занять БізнесШколи усі отримали сертифікати та пам'ятні дипломи від Юніорбанку, а на  завершення смакували солодкими подарунками.

Найкращі результати за час навчання продемонстрували Романків Святослав, Дідук Аліна, Мансеров Едуард, Іващук Роман. Приєднуємось до усіх вітань та бажаємо випускникам подальших успіхів, вміло застосовувати нові знання та продовжувати досягати своїх цілей.

А вже на початку навчального року старт візьме нова БізнесШкола, усіх охочих дітей запрошуємо на відділення ПриватБанку, щоб записатись та не пропустити свій шанс дізнатись безліч нового та цікавого зі світу фінансів.

ПриватБанк Тернопіль «літній» випускний юних банкірів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі