0352.ua

Депутат міськради від «Самопомочі» пропонує провести інвентаризацію тернопільських багатоповерхівок

Депутат Тернопільської міської ради від «Об’єднання Самопоміч» Сергій Лупак підготував проект рішення «Про проведення інвентаризації багатоквартирних будинків у місті Тернополі».

Як повідомляє автор, є декілька складових, котрі спонукали до написання даного проекту рішення. Зокрема, зараз в місті ніхто не може повідомити точну кількість багатоквартирних будинків. В Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, є на обліку лише будинки, котрі були в комунальній власності. Так як будівництво нового житла  у нас відбувається швидкими темпами, тож невідомо за останні 10  років скільки фактично було здано в експлуатацію об’єктів, чи створено в даних будинках ОСББ, чи управляє та обслуговує ці будинки приватне підприємство, яке має відношення до забудівника.

Інша складова рішення полягає в тому, що співвласники повинні визначитись з формою управління свого багатоквартирного будинку через ОСББ, або ж заключивши угоду з управителем. В разі невизчення, на  конкурсних засадах їм буде призначено управителя. Щоб комісія на конкурсі могла призначити управителя потрібно  провести також інвентаризацію  по усіх будинках, де не створено ОСББ і не заключено представниками співвласників  угоди з управителем. Такі будинки будуть брати участь в конкурсах, недивлячись хто їх зараз обслуговує.

Дуже часто управління та обслуговування нового будинку передавалось певному приватному підприємству, проте зараз ці будинки також будуть брати участь в конкурсі. В разі, якщо співвласники хочуть і надалі щоб їхнім багатоквартирним будинком опікувався даний управитель, котрий сьогодні їх обслуговує, вони зобов’язані провести збори, і доручити представнику чи представникам, щоб підписали угоду від імені співвласників на управління багатоквартирним будинком.

Складова тарифу після проведення конкурсу також буде ділитись на дві частини, а саме: винагорода управителю, де буде знаходитись уся зарплата адмінперсоналу, майстра, директора, бухгалтера, юриста, секретаря, та на утримання  будинку, це усі витрати які будуть мати пряме відношення до будинку, тобто прямі витрати.  В першу чергу завжди усе залежить від нас співвласників, як ми хочемо щоб наш будинок виглядав, та в якому стані він перебував,- розповів Сергій Лупак.  

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Оголошення
20.02.18
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!