«За п’ять років може пропасти прісна вода» – тернопільський астролог

Чи залишився спокійний куточок на Землі? Чого чекати від завтрашнього дня? Чи справедливо нарікати на розхристаний, стривожений світ? І як далі у ньому жити?.. Відомий тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК розповідає про долю планети, України, яка є частиною долі кожного з нас. Про магію чисел, у яких закодовані таємниці буття…     

– Круглі дати несуть містичне навантаження. Цього року відзначаємо 25-річчя незалежності України. Наступного – сторіччя Жовтневої революції. Чого очікувати, Іване Степановичу, від цих своєрідних ювілеїв?

– Почну з перевороту 1917-го року. Тоді наша земля втратила спокій на довгий час. Тому наступного року треба пильнувати нашу незалежність. Бо це – небезпечна дата. І, як сотню років тому, небезпека йде від північного сусіда.

А зараз наближаємось до 25-річчя Незалежності України. Якби у нас все склалося у державному устрої правильно, так, як мало бути, то наші люди не стояли б у чергах, аби «здатися» в трудове рабство в чужі країни. Їхали б на роботу до нас. Україна мала всі можливості, аби стати передовою країною. Але… Першим президентом ми обрали Леоніда Кравчука. Він – Козеріг, тому, хто б що не говорив, енергетично підходить Україні, яка є Тільцем. Кравчук співпадає з енергетикою нашої землі і менталітетом народу. І він був добрим президентом для перехідного періоду. Але навіть не добув свого терміну. Завдяки «лівим» і не без допомоги «правих» відбулися дострокові вибори. І серед п’ятьох осіб, які балотувалися на президента, було два Козероги: Кравчук і Чорновіл. Їхні дати народження – 24 і 10 – у сумі дають сімку. Два цапки буцалися на одній кладці… Почалася незрозуміла ситуація. І донині не може закінчитися. З космічної точки зору, Україна, як держава, була проголошена на повному Місяці. А повний Місяць – це емоції. І вони тривають. Потім почали боротися несумісні знаки – Кучма і Кравчук. Лев і Козеріг. В астрології Лев «з’їдає» Козерога. Так і вийшло. Виграв Кучма, пише Наш день

Тобто, влада від президента – до президента у нас не передається так, як в нормальних країнах. Немає ланцюжка єднання, послідовності. Все відбувається через скандали, які потрясають Україну і світ. У результаті боротьби прийшов до влади після Кучми і Ющенко. Риба – смертельний знак для Лева. А Ющенко – Риба. Що ми маємо? Всі, хто приходив на владний олімп, були несумісні. Один кандидат «з’їдав» іншого. А після Революції Гідності ми знову отримали популізм, балачки, проблеми…

– Коли ж наша держава сягне у своєму розвитку успіхів хоча б маленьких країн Балтії чи Скандинавії?

– Тоді, коли будуть задіяні знання і воля. Для прикладу, дві невеличкі країни: Норвегія і Об’єднані Арабські Емірати. Одна – холодна, інша – спекотна. У них немає значних природних можливостей. А як вони розвиваються! Норвегія шукає нафту, мудро використовує ресурси, технології. А Емірати створили на піску казку. Там задіяний розум, знання. Є воля творити й будувати. І все це робиться на національній основі.

У нас людей, які могли б нести знання і будувати державу, фактично, до влади не допускають. Завжди на першому плані від політики був «гопник», який умів гарно балакати, задурював мізки тим, хто не вміє думати, і проривався до керівного стільця. Нам подобаються картинки, які «малюють» політики. Ми не хочемо бачити душі людини. І не оцінюємо розуму.

– То не вищі сили у державну матрицю України понапихали таких нікчемних, бездарних людей?

– У нас люблять казати: так історично склалося. А чомусь же воно так складалося. За якісь «заслуги» такою є наша карма. Колись один мудрий японець сказав: якщо столиця не розмовляє рідною мовою, то ніколи не буде у такій державі толку. Столиця – стольний град – має розмовляти на мові – виразнику держави і народу. А на якій мові спілкується Київ? Чуємо багато російської, дикого суржику… Мова – це престиж, стратегічне питання для держави, дорогоцінний дар Божий. Відкидати і зневажати його означає покарати самих себе.

Теж саме з історією. Вона у нас на задвірках. Наша земля має важку долю. Усі ми є продуктом минулого. І ми повинні його знати, яким би воно не було. Минуле – це домашня робота, під час виконання якої потрібно робити висновки. Якщо не хочемо знати і розуміти минулого, то нам закрита дорога до майбутнього. Мудрі народи намагаються на історичному матеріалі виховати майбутні покоління.

Традиції – своєрідні підвалини культури, побуту, звичаїв. Якщо не буде ланцюжка єднання між поколіннями, подіями, то будемо завжди мати непорозуміння.

Ми живемо в дуже глобалізованому світі, де керують величезні корпорації, які диктують економічні процеси і політику. Маємо це розуміти. Повинні мати насторожене ліве вухо на старе, а праве – на нове. Фундамент старого, а дах – нового. Все у нас буде гаразд, якщо дотримуватися цих істин.

– Давайте, поговоримо про гроші. Наша гривня – гарна за дизайном. Якби ще й за вартістю… 

– У нас закладений добрий фундамент для гривні. Порахуйте всі купюри і вийдуть самі вісімки. До п’яти сотень додайте двісті і сто – буде вісімсот. П’ятдесят плюс двадцять і десять – вісімдесят. До п’яти додайте двійку і одиничку – вісім. Але чи ми вміємо мудро використати сприятливу для нас вісімку? Нам даються підказки… У наших сусідів, до речі, якщо порахувати, вийдуть одні шістки. Знову ж таки, потрібні знання і воля, аби поєднати й використати астрологію у справах земних.

– Тобто, вісімка для України є добрим числом.

– Це дуже унікальне число! Коли відкривалися Олімпійські Ігри в Пекіні, то китайці підвели так, щоб на відкриття збіглися вісім вісімок. Застосували свою древню мудрість і, звісно, науку й виграли.

– 25 років Незалежності. Два плюс п’ять – маємо сімку. Піде 26-ий рік. Благословенна вісімка. І, водночас, уже згадане сторіччя радянської революції. Дивний рік наступний буде…

– У Радянському Союзі, фактично, було 16 республік. Відійшла Карело-Фінська. Тобто, була сімка. І радянська влада була зароджена під сімкою. З сьомого на восьме листопада. І з сьомого на восьме грудня, через 72 роки, була ліквідована. Отже, ці цифри несуть зміни. Взагалі, Україна – кармічна держава. У її назві – сім літер.

– Ще б до тієї вісімки нормальних державних мужів…

– Нас вчать, що на своїй Батьківщині пророків не буває. Це так спеціально вороги кажуть. Пророки у нас є і до них треба прислухатися. Це – Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Григорій Сковорода. Варто було б знати, що Швеція глибоко вивчає українського Сковороду. А наші керівники заявляють, ніби в нас немає національної ідеї. Три мудрих людини: Соломон, Сократ, Сковорода. Три прізвища починаються на однакову літеру. Випадковість, гадаєте? Ні!

На жаль, у нас до влади приходять люди, які нічого не читають і нічим не цікавляться. У пріоритеті – наповнення власної кишені. Жадоба до збагачення – найгірше, що може бути у людей при владі.

…Отже, СРСР зародився під сімкою. Революцію зробив Ульянов – також має сім літер у прізвищі. А той, при кому розпався Радянський союз, був сьомим керівником. Не Горбачов розвалив СРСР – це сталося кармічно. Існує матриця кожної людини, держави. А держава залежить від постаті, яка нею керує. У кармі і в Бога все пораховано. Останній керівник СРСР Горбачов має у прізвищі вісім літер. «Сімка» лежить у Мавзолеї, але «вічно живий». А «вісімка» ще жива. Тому й живуть радянські ідеї, стереотипи, які приносять велику шкоду.

До речі, найбільше пам’ятників Леніну було в Україні, хоча він ніколи тут не був. Але його коріння по материній лінії з України. Треба було залишити у Старокостянтинові на Хмельниччині його пам’ятник для історії і написати, чому він тут стоїть. Тому, що його дід, на прізвище Бланк, там народився. І, як не парадоксально, коли Тарас Шевченко тяжко захворів, то лікар Бланк, який мав приналежність до родини Леніна, у Санкт-Петербурзі його врятував. Ось така кармічна лінія… Нічого немає у світі випадкового. Є закономірність, спланована на Небесах.

Як не дивно, але нинішні президенти Росії і України народилися під знаком Терезів. Путін – «сімка», бо народжений 7 жовтня. Порошенко – «вісімка» – 26 вересня: два плюс шість. І прізвища обох починаються на однакову літеру.

– Судячи з останніх подій, у світі не залишилося місцини, де людина може почуватися безпечно. Ми переживаємо кармічний період? Чи світ справді з’їхав з глузду?

– В історії вже були цивілізації, коли людина сама себе знищувала. Ми повторюємо їхні помилки. І, до речі, нас нищить сміття. Може, це звучить трохи дивно, бо ми ще не повністю усвідомили, яку загрозу несуть відходи від людини. Рослини і тварини землю не забруднюють. Зараз людство хоче їсти і видовищ, про завтра не думає…

– Почалася епоха Водолія, яка мала би бути м’якшою за попередню – Риб. Проте, вона жорстка.

– Ми живемо на переломі двох епох. Старе руйнується, а нове ще не приживається. Йде боротьба між новим і старим. Епоха Риб – подвійна. Саме в ній «вдосконалили» смерть: винайшли страшну зброю – атомну, ядерну, яка здатна зруйнувати планету. В епоху подвійних Риб – одні за мир, інші за війну. Хаос. Дуалізм…

Перехідний період триватиме 150 років. Для людини – це вічність, для Всесвіту – коротка мить. Саме тому відчуваємо, що час біжить дуже швидко. Раніше доба здавалася довшою. Тепер на все не вистачає дня.

…Ми багато чого не знаємо. Десь блукає Атлантида. А чи була вона насправді? Чи це плід чиєїсь уяви, фантазії? І де саме вона була? Людино, пізнай себе, пізнаєш весь світ. Можливо, древній цивілізації майя вдалося це. Бо вони глибоко знали закони Космосу. Але їх знищила інша система. Ми є цікавий, потужний і сильний організм. Проте не знаємо своїх можливостей. Ми можемо багато чого створити, бо самі створені за образом Господнім. Але не використовуємо цей потенціал. Не бажаємо пізнавати істини, «вмикати» свій розум там, де треба, для блага. Якщо ти людина, то думай щоднини, що зробиш ти нині і чим допоміг ти людині…

Водолій – це епоха людини. Ісуса запитали учні: «Коли ми Тебе побачимо, Учителю?». Він відповів: «Як зустрінете людину з глеком води». Тобто, в епоху Водолія. Глек води – це Водолій. Життя…

Та ось біда – пропадають підземні води, пересихають річки, джерела і криниці. Бог створив усе в ідеалі. А людина зіпсувала. Порушила гармонію. За п’ять років узагалі може пропасти прісна вода. Нема води – нема життя. І не треба війни…

Круп'як астролог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням...
Суспільство
З метою перевірки умов проживання дітей, родини яких опинились в складних життєвих обставинах інспектор ювенальної превенції Збаразького відділення поліції спільно із представники служби у справах дітей та працівниками РЦ ССДМ побували в селі Чернихівці та окремих сім’ях м. Збаража. Під час виїзду обстежено умови проживання родин. На жаль, в окремих сім’ях умови проживання дітей потребують покращення та батьки не усвідомлюють наскільки катастрофічною є сит...
Кримінал
Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити осіб причетних до злочину. Незнайомців підозрюють у крадіжці перфоратора з вулиці Чорновола. Подія трапилась 16 серпня, близько 23:30. Зловмисники помітили майно, яке робочі залишили без нагляду на вулиці, де проводяться ремонтні роботи. Скориставшись моментом вони вчинили протиправне, тим самим завдали збитків на суму 4000 гривень. Камера відео спостереження зафіксувала підозрюваних....
Суспільство
17 серпня поблизу торгового центру "Орнава" трапився прикрий випадок. Бригада швидкої допомоги, яка прибула за викликом, відмовилась опікуватися непритомним чоловіком. Одна із перехожих, свідок події, Інеса Лемперт поділилася про ситуацію враженнями на своїй сторінці у Фейсбук: "Отож, йду сьогодні крізь "Топільче" додому. Здалеку бачу групку людей навколо непритомної людини. Підходжу, кажуть, що знайшли чоловіка без свідомості й викликали швидку. Придивила...
Суспільство
Перше публічне звітування по виконанн ю ремонту на дорогах загального та місцевого значення відбулося сьогодні в обласній державній адміністрації. Звітували Перший заступник голови ОДА Іван Крисак, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик та начальник управління капітального будівництва ОДА, на балансі якого тепер перебувають всі дороги місцевого значення, Віктор Кузяк. Спільне та відкрите звітування привернуло увагу медіа-...
Кримінал
Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особу причетну до злочину. Незнайомця підозрюють у крадіжці бензопили з багажника іномарки, припаркованої в місті Тернополі на вулиці Тролейбусній. Подія трапилась 11 серпня, близько 11 години. Власник транспортного засобу «Citroen Berlingo» не зачинив автівку, чим і скористався невідомий. Він відчинив багажник та викрав майно вартістю 6000 гривень. Камера відеоспостереження зафіксувал...
Суспільство
Раніше ми вже писали про те, що відома тернопільська блогерка Аліна Френдій та син екс-мера Тернополя, народного депутата України Романа Заставного, Петро мають стати сім'єю. Однак несподівано у Instagram пара заявила, що вони віддаляються на тисячі кілометрів одне від одного. А все для того, щоб відстань лиш надійніше сполучила два серця. "З вашого дозволу відкладу на трохи телефон і насолоджуватимусь останніми днями "красивої жінки незаміжньої"",- пише А...
Суспільство
У ході спільного відпрацювання обласного центру міграційники і поліцейські виявили громадянина Грузії, який на момент перевірки перебував в Україні понад дозволений строк. Щодо іноземного громадянина складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 КУпАП - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, та накладено адміністративне стягнення у розмірі 1700 гривень. Штраф іноземець вже сплатив. Також посадові особи...
Кримінал
Медики Бучацької районної лікарні 9 серпня повідомили поліцію, що до них поступив чоловік з численними травмами та переломом ребер після удару коня. Чоловік помер. Проте рідні померлого кажуть, що причина смерті - не удар коня. Смертельні удари жителю села Бариш завдав кінь, якого того дня господар повів напитись до річки, повідомляли у відділі комунікації поліції Тернопільської області. Біля водойми випасався інший кінь і обоє почали брикатись. Чоловік не...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!