Вбудовувані холодильники на Алло в Тернополі

Холодильник – це важливий пристрій для будь-якого будинку. Завдяки йому можна зберегти свіжість продуктів і приготування їжі надовго. Сьогодні виробники пропонують велику різноманітність моделей холодильників і кожна з них по-своєму унікальна і практична, але все частіше покупці звертають увагу на вбудовані холодильники. Вбудований холодильник, який можна придбати в інтернет-магазині Алло, це не тільки зручно, але й максимально комфортно, особливо для малогабаритних кімнат. Але в чому ж особливості вбудованих моделей і на що звернути особливу увагу при виборі?

Функції вбудованих моделей

Більшість моделей вбудованих холодильників оснащуються такими відділами як:

  • холодильна камера з декількома полками для зберігання готових страв;

  • пересувні контейнери;

  • контейнери для фруктів і овочів;

  • морозильна камера;

  • полички в дверях для зберігання яєць, молочної продукції і пляшок.

Також багато моделей можуть зберігати оптимальну температуру ще цілу добу без електрики. Як ви звернули увагу, вбудовані холодильники майже нічим не відрізняються від звичайних, але при цьому зберігають вільний простір на кухні.

На сьогоднішній день кожна господиня просто мріє про таку новинку, як вбудований холодильник. Адже це не тільки ергономічно використаний простір, це і можливість доповнити дизайн кухні. Компактно розташована техніка на кухні повинна виглядати як єдине ціле, а вбудований холодильник тільки наблизить вас до гармонійної картини на кухні.

Важливо відзначити, що всі моделі вбудованих холодильників працюють більш тихо, ніж звичайний холодильник. Рівень шуму холодильника, що працює, знаходиться в межах 30-50 дБ.

Повністю вся робота вбудованої техніки залежить від монтажу, оскільки найменше відхилення від інструкції може призвести до небажаних наслідків.

Види вбудованих холодильників

Більшість вбудованих холодильників і морозильних камер відрізняються від класичних холодильників більш досконалої програмою і поліпшеною герметичністю.

Вбудовані холодильники підрозділяються на:

  • однокамерні;

  • двокамерні.

Однокамерні і двокамерні холодильники відрізняються високою економічністю і технічної довершеністю.

Однокамерні вбудовувані холодильники – це тип класичного холодильника, у якого відсутня морозильна камера. Такий холодильник вбудовують в кухонну шафу, стільницю, вкривають ідентичним кухонним фасадом, завдяки якому він органічно вписується в інтер'єр кухні.

Вбудовувані холодильники за зовнішнім виглядом легко можна відрізнити від тих, якими всі давно звикли користуватися.

Купуючи двокамерний вбудований холодильник з морозильною камерою, потрібно бути обережним, оскільки його великогабаритні розміри можуть просто не поміститися на вашій кухні.

Врахуйте, що мінімальна ширина двокамерного холодильника становить 54 см, а висота – 140 см, аж до 210 см. Обов'язково заздалегідь виміряйте простір на кухні, призначений для холодильника.

Головною перевагою двокамерного холодильника є його функціональні частини: холодильна камера з морозильною в одному цілому.

Мінусом двокамерного пристрою є високий рівень споживання електроенергії, а також рівень шуму, який вироблюють два компресори. Однак більшість сучасних вбудованих двокамерних холодильників комплектують одним компресором, завдяки чому рівень їхнього шуму знижується до рівня шуму однокамерного холодильника.

Холодильники по типу вбудовування володіють ідентичними характеристиками, але розрізняються конструкцією механізму.

Холодильники, які повністю вбудовуються, можна легко приховати за декоративною панеллю і з'єднати воєдино з усім кухонним гарнітуром. Вбудований холодильник можна визначити лише за вентиляційну решітку, що знаходиться за дверцятами холодильника або по панелі управління, яка може мати відкритий доступ.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!