• Головна
  • Безпечне придбання квартири в новобудові
Реклама
15:21, 15 серпня 2016 р.

Безпечне придбання квартири в новобудові

Реклама

Придбання житла в новобудовах – як уникнути зайвих проблем

Економічна криза та нестабільна політична ситуація змушують мешканців Києва, Тернополя та інших українських міст шукати шляхи збереження своїх коштів. Статистика каталога новобудов ЛУН.ua каже, що, незважаючи на всілякі негаразди одним з найвигідніших є інвестиція в нову житлову нерухомість. Особливо зараз, коли на думку багатьох експертів її вартість у доларовому обчисленні досягла або майже досягла дна. Тому, якщо є потреба у житлі для проживання, або бажання вкласти зайві фінансові ресурси для їх збереження, то саме в даний момент час подумати про це, а ще краще вжити відповідні дії.

Але на ринку нерухомості не все так просто, як здається. Будівельна індустрія – досить інерційна галузь, і негаразди, що почалися в забудовника ще під час першої хвилі кризи у 2008 році, можуть переслідувати його дотепер. І він, намагаючись за будь-яку ціну вийти із скрутного становища, іноді здатен на хитрощі, або навіть протизаконні дії для того, щоб отримати ваші гроші. Тому особливе значення набуває інформація, що не дозволить шахраям або просто безвідповідальним забудовникам скористатися необізнаністю покупця.

Перше, про що потрібно потурбуватися при пошуках підходящого варіанту житла в новобудові – необхідно перевірити весь пакет документів, що стосуються ділянки під забудову, проекту будинку, дозволів на будівництво та інші важливі папери, відсутність яких, або невідповідність реальному стану може означати великі проблеми в майбутньому. Крім того, не буде зайвим моніторинг даних у мережі Інтернет, особливо тих сайтів, які створені спеціально для надавання відповідних послуг по пошуку та підбору житла. Деякі з них публікують докладну інформацію про стан забудови, її історію та ризики, які можуть очікувати покупця в разі придбання квартири.

Прорахувати всі ризики самотужки майже неможливо, тому наступним кроком може бути звернення по допомогу до спеціаліста, що розуміється на технічних та юридичних тонкощах. Найпростіше звернутися до ріелтора, але при цьому потрібно враховувати, що за таку допомогу доведеться заплатити чималеньку суму. Якщо технічні подробиці покупця не цікавлять, або він розуміється на них сам, то юридичні питання можна вирішити за допомогою профільного юриста. Але і тут оплата аналізу ризиків становитиме від 300 до 800 доларів США.

І останній крок, що допоможе не потрапити в халепу – перевірка фінансового стану забудовника, та всієї історії забудови, починаючи від етапу проектування та збору всіх необхідних дозволів на проведення робіт і закінчуючи актуальною інформацією про стан будівництва на момент збору інформації та прийняття рішення про придбання квартири.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#недвижимость #лунюа
Оголошення
live comments feed...