«МРІЯ» вкладає кошти в сучасну техніку, щоб ощадніше обробляти землю

Компанія «МРІЯ» продовжує купувати сучасну техніку, яка ощадна в обробітку землі. Закуплено 10 тракторів: п’ять Case ІН M34R2P і п’ять Magnum та Case ІН Steiger Quadtrac. В Україні ці трактори є одними з найпопулярніших в своїх сегментах і відмінно зарекомендували себе на полях господарств. З 2015 «МРІЯ Агрохолдинг» змушена була оновити парк сільгосптехніки на суму понад 11 млн дол., адже попереднє керівництво Агрохолдингу вивело з Компанії близько 1100 одиниць техніки. Це призвело до того, що весняна посівна кампанія 2015 проходила в екстремальних умовах.

«Ми продовжуємо збільшувати технічний парк, бо в наступному році плануємо вирощувати ще 5 тисяч гектарів цукрових буряків. Упродовж останніх місяців Агрохолдинг «МРІЯ» отримав до весняних 10-ти тракторів Case, ще п’ять 500-сильних гусеничних Quadtrac, а також п’ять 340-х Magnum, додатково закупили чотири Турбо-Макси. Вони були закуплені під плуги, один плуг вже є, чотири ще в дорозі. Це все під техногологічну карту з вирощування цукрових буряків. Ці трактори перейдуть на вузьку резину, вони будуть сіяти цукровий буряк. Уся ця техніка працює на ЕРТК–сигналах. Також дані трактори використовуватимуться для  підсіву цукрових буряків і в оприскуванні», – каже операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук.

Агрохолдинг «МРІЯ» обробляє 160 тисяч гектарів землі. Вже посіяно озимий ріпак на площі понад 19 тисяч гектарів, озима пшениця буде на площі 70 тисяч, жито – 2 тисячі.  На площі 5 тисяч гектарів буде посіяно цукрові буряки, понад 2000 тисячі гектарів картоплі, 13 тисяч – кукурудзи, більше 30 тисяч – соняшника, близько 4 тисяч – сої. Окрім цього, буде збільшено площі сорго. В обробітку землі, посіву і збирання врожаю Компанія «МРІЯ» дотримується незмінного правила – максимально ощадне ставлення до землі. Тому вимоги до техніки високі.

«В Україні таких тракторів продано багато. Відгуки фермерів говорять про те, що ці трактори менше ущільнюють ґрунт, у них найбільша площа контакту і найменший тиск на ґрунт, менша пробуксовка. Тобто вони більш ощадно діють на ґрунт. Цей трактор не створює тих ущільнень, з яким потім ті агрегати, які йдуть позад нього, змушені справлятися. У нас є такий слоган “Quadtrac – завжди перший у вашому полі”. І це не просто так говориться, адже це є найпотужніші, найпродуктивніші трактори, забезпечують найвищу прохідність і дозволяють раніше виходити в поле. І саме ті господарства, які дбають про свою землю, хочуть мати економічну ефективність, вибирають Quadtrac 500. Трактори Magnum – це нова лінійка. Вони мають нову архітектуру гідравліки, електроніки, електрики, має новий двигун.  Ці трактори працюють значно довше в полі без ремонтів»,  – розповідає продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні CASE ІН Анатолій Мацюк.

Придбана техніка нині особливо актуальна для Агрохолдингу «МРІЯ», адже в планах компанії вирівняти горбисті площі землі. Це має полегшити обробіток і поліпшити врожайність. «Ми почали реалізовувати завдання – вирівнювання напрямків робіт по полях, – каже Віктор Кухарчук. – Прогнозуємо всі свої роботи набагато років наперед. Техніка буде ходити чітко по маршрутах, зокрема оприскувачі. Тому для них ми маємо максимум вирівняти поля. За допомогою розпушувачів, плугів, вирівнювачів. Ми вже почали робити вирівнювачі, тому що на ринку України їх взагалі немає».

Представники «МРІЇ» зазначають, що техніка Case добре зарекомендувала себе на полях Компанії, відпрацювала практично без серйозних поломок. А ті ремонти, які були, проводилися в максимально стислі терміни. У зв'язку з тим, що технічний парк Агрохолдингу «МРІЯ» збільшується до 30 одиниць техніки, Компанія-постачальник «Агроальянс» планує збільшити штат сервісних менеджерів.

– «МРІЯ» збільшує свій парк, у свою чергу ми теж збільшуємо свою сервісну службу, свої склади запасних частин. Бо нам потрідно обслуговувати вже не 10 одиниць техніки, а вже двадцять. Ми розуміємо, які в нас є недоопрацювання, над чим нам  потрібно працювати. Ми як партнери з компанією  «МРІЯ» ведемо відкритий діалог, тому знову допомогли з фінансуванням проекту», – заначив  регіональний директор Торгового Дому «Агроальянс» Віктор Черняк.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!