А все-таки МММ-2011 працює!

Людям завжди важко сприймати щось нове, особливо, якщо це нове кардинально суперечить традиційному і загальноприйнятому усталеному порядку речей.

Більшість українців звикли працювати багато, а отримувати мало – такі вже сьогоднішні реалії країни, 80% населення якої перебуває на межі бідності. Проклинати ту мізерну частку еліти, в руках якої зосереджені усі багатства, мріяти поїхати на заробітки і з сумом констатувати, що вирватися із цього замкненого кола злиднів за життя неможливо – ось які настрої наразі домінують у суспільстві.

І тому , коли з’явилися люди, які ламають цю систему, пропонуючи вихід із ситуації – не через еміграцію, революцію чи кримінал – а створивши реальну альтернативу існуючому світовому фінансовому порядку – звісно, що для багатьох це стало справжнім шоком. Противники і недоброзичливці з усіх сил намагаються довести, що це афера, аморально і ризиковано. Але, як кажуть, собаки гавкають, а караван іде!

Наразі ми маємо глобальну касу взаємодопомоги – «МММ-2011»: клуб людей, які добровільно об’єдналися, щоб покращати власне життя, подобається це комусь чи ні. Таких на сьогодні є близько 30 мільйонів чоловік – і це всього за 16 місяців існування структури! Лише в одній тернопільській десятці (десятка – це найменша одиниця у клубі) за півтора місяці додалося 150 нових учасників (а таких десяток в місті чимало).

«Наш клуб дає людям надію на майбутнє, шанс вирватися з цього рабства, куди їх загнали, вклавши в голову, що працювати за півтори тисячі гривень - це нормально – каже Ірина, десятник «МММ-2011», - тожкому набридло працювати за копійки і хто хоче побачити якийсь просвіт в житті, хто готовий повірити – нехай приєднується. Я впевнена, що жоден з тих, хто спробує , не пошкодує».

Звичайно, коли люди вкладають кошти в «МММ-2011», вони повинні розуміти, що можуть і не отримати їх, ніхто гарантії не дає, але ж ризики існують завжди й усюди! Та в будь-якому випадку – успіху досягає лише той, хто діє. Тому участь у клубі – це свідомий вибір кожного учасника. До вашого відома: ще не було жодної скарги від учасників системи щодо неотримання виграшу. І це, погодьтеся, про щось таки говорить!

Який же механізм роботи МММ-2011?

Правила цієї соціальної мережі дуже прості. Людині, яка виявила бажання долучитись до клубу, достатньо лише зареєструватися в системі по запрошенню друга, знайомого чи іншої людини. Це запрошення в системі МММ-2011  називається "інвайт", який є в кожного учасника. За реєстрацію в системі учасник отримує 20 доларів в подарунок. Крім того, в систему можна вкладати будь-яку суму грошей (від 1 долара і як завгодно більше). За ці кошти людина купує "мавро" – віртуальну  валюту, курс якої зростає два рази у тиждень ( у вівторок і четвер).

І через місяць, два, три або й через півроку-рік людина просто забирає свої гроші з каси (обмінявши власні «маври» по курсу) – але вже набагато більше, аніж вклала туди на початку.

Подарунок до Паски всім тернополянам

Діяльність Тернопільської структури МММ-2011 не обмежується лише фінансовою допомогою своїм учасникам. Так, напередодні Великодня клуб зробив подарунок усім тернополянам. З 8 по 12 квітня у місті було проведено святкову акцію, під час якої усі бажаючі мали змогу придбати головний атрибут свята – яйця, причому вдвічі дешевше, аніж в магазинах чи на ринку. Спочатку промоутери «МММ-2011» роздавали на вулицях міста запрошувальні листівки, з якими мешканці міста мали нагоду не тільки купити пасхальні яйця, але й приєднатися до клубу та отримати 20 доларів в подарунок.

«Охочих виявилося майже 2 тисячі тернополян – розповідає Ірина, десятник «МММ-2011», - і всі вони дякували «МММ-2011» за такий перед великодній подарунок».

Як запевняють тернопільські активісти клубу, подібні акції вони будуть проводити й надалі, адже соціальні ініціативи та благодійність – це один з пріоритетних напрямків діяльності «МММ-2011» у нашому суспільстві.

Хто поїде в Єгипет?

Для учасників «МММ-2011» теж існує чимало бонусних акцій. Так, до 25 квітня у Тернополі триває розіграш двох путівок в Єгипет. Всі, хто стане учасником системи і зробить вклад не менше 1000 грн., зможуть прийняти участь в цій акції.  Приз — дві путівки, кожна — на двох людей.  Причому переможцям потрібно мати лише закордонний паспорт. В путівку все включено, а всі організаційні моменти (аж до доставки в аеропорт) структура бере на себе. Якщо ж у вас немає закордонного паспорту – це не проблема! Адже у цьому випадку переможці зможуть на свій розсуд обрати вітчизняний курорт: Крим, Карпати, Шацькі озера.

Тож годі зволікати. Ваше майбутнє – у ваших руках! Приєднуйтеся до клубу «МММ-2011» – зробіть внесок у глобальну касу взаємодопомоги. Адже сьогодні допоможеш ти — завтра допоможуть тобі: отримати омріяну фінансову свободу, займатися улюбленою справою, повноцінно жити, а не виживати у наш такий непростий час.

Додаткову інформацію можна отримати:

по телефону: (067) 353 13 95,

в клубі «МММ-2011» (Ринок "Купон", кабінет 39, навпроти Укрексімбанку, вул. Живова 19).

Інвайти для реєстрації: Савир, Планет

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!