У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж)

У Тернополі, на вулиці Шептицького 3/72, відкрили перший фірмовий магазин Vodafone, в якому реалізовано концепцію обслуговування клієнтів компанії. Це четвертий брендований салон мобільного зв’язку у Західній Україні та 15 в Україні.

Vodafone розробив брендову концепцію обслуговування клієнтів, яку реалізовує в усіх країнах світу, де працює як оператор мобільного зв’язку. Салони Vodafone мають спеціально розроблений дизайн, у них відсутні стійки, перегородки – ніщо не розділяє покупця і продавця. А якщо ви прийшли з дітьми, то малеча може погратися у спеціально обладнаному куточку.

“Коли ми відкривали перший магазин в Україні, то хвилювалися, як нову концепцію обслуговування роботи з клієнтами сприймуть абоненти. Тепер уже впевнені, що ми на правильному шляху. Наш досвід, показує, що той концепт, який ми обрали для наших магазинів, європейський концепт, який є у всьому світі, в усіх магазинах Vodafone, він виправдовує себе і в Україні. І нашим абонентам дуже подобається приходити до нас. До того ж, абине лише отримати якусь консультацію, а й просто поспілкуватися. Ми все робимо для того, щоб наш клієнт отримав максимальне задоволення від спілкування з компанією”, – зазначив під час відкриття магазину Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід.

З нагоди відкриття магазин Vodafone презентував клієнтам брендову кабінку. З неї можна було безкоштовно зателефонувати до 62 країн світу. “Таким чином ми хочемо показати, що Vodafone – це світова компанія, що Україна – це частина світу, частина Європи. Якщо у вас є знайомі чи родичі, - будь ласка, телефонуйте”, – закликав відвідувачів Костянтин Воробйов.

Магазин Vodafone в Тернополі – це результат тривалої роботи і не одного місяця, стверджують його працівники. Йдеться про підбір персоналу, його навчання, дизайн меблів та аксесуарів, які, до речі, виготовлені українськими виробниками. Таким чином Vodafone наголошує на головному гаслі, якого дотримується у своїй роботі і, зокрема, реалізовує в Україні, – “Клієнт в основі всього”. Для того, аби слоган “працював”, концепція магазинів базується на 8 основних принципах. Про них детально розповів журналістам Віталій Жолтвінський, начальник відділу продажу масового ринку Vodafone Україна регіон Чернівці:. – “Магазин знаходиться у центральній частині міста, щоб клієнтам було зручно його знайти. Салон добре проглядається із вулиці. Кожному відвідувачу приділяється індивідуальна увага й гарантований особистий контакт з експертом магазину.  Будь-які пристрої знаходься на “відстані руки”. Покупці можуть здійснити безлімітний тест-драйв ТОП-10 флагманських пристроїв, а також протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження за часом. У магазині реалізовані комфортна зона сервісу та зручні інформаційні стенди”.

У тернопільському магазині Vodafone на вулиці Шептицького 3/72, представлені найновіші моделі телефонів і планшетів. Окрім цього, тут завжди можна замовити те, що забажає клієнт, – стверджують працівники салону.

Загалом в Україні вже працює 15 магазинів Vodafone, зокрема в Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Краматорську, Маріуполі, Рівному, Кропивницькому та від сьогодні і у Тернополі. Всього до кінця року заплановано відкрити 29 фірмових магазинів і 480 дилерських точок продажу.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!