Розраховуйтесь карткою MasterCard та виграйте квитки на концерт гурту Garbage

З 1 жовтня ПриватБанк спільно з платіжною системою MasterCard розпочав акцію “Сплати безконтактно - виграй квитки на Garbage”.

Американський рок-гурт Garbage 13 листопада представить у Києві свій новий альбом Strange Little Birds. За умовами акції кожен громадянин старше 16 років має можливість виграти 2 квитки на даний захід, просто безконтактно оплачуючи покупки у торговельних мережах карткою MasterCard від ПриватБанку.

Безконтактна оплата карткою MasterCard від ПриватБанку працює за допомогою технології PayPass, яка дозволяє здійснювати купівлі одним дотиком. Достатньо піднести картку з логотипом PayPass до зчитувального пристрою на касі і покупку буде оплачено. PayPass дозволяє швидко оплачувати невеликі покупки – клієнту не доведеться передавати картку касирові або чекати решту. Замовити карту з даною технологією можна на відповідній сторінці сайту банку.

Акція діє на всій території України до 31 жовтня. За підсумками буде розіграно 20 пар квитків на концерт, який відбудеться 13 листопада 2016 року в концертному клубі Stereo Plaza у Києві. Більше розрахунків – більше шансів на перемогу.

карткаMasterCardквиткинаGarbage
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі