В період святкування Дня захисника України ПриватБанк у Тернопільській області обслуговуватиме клієнтів в онлайн-режимі

14 жовтня у День захисника України  ПриватБанк продовжить обслуговування клієнтів в онлайн в режимі 24/7/365. Будуть функціонувати усі дистанційні сервіси, термінали самообслуговування та банкомати. Разом з тим надання послуг для клієнтів в відділеннях банку - буде обмежено.

Протягом святкування без вихідних працюватиме сервіс Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, за допомогою яких можна буде оплатити рахунок, купити квиток на транспорт, отримати чи відправити переказ, поповнити депозитний рахунок чи рахунок мобільного оператора та здійснити інші послуги. Скористатися популярними послугами та сервісами (перекази, платежі, погашення кредитів та інше) можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адреси яких легко дізнатись на сайті. Також в цілодобовому режимі  24/7/365 працюватиме чат «Допомоги Онлайн» та підтримка клієнтів 3700.

ПриватБанк –  лідер банківського ринку України. На сьогодні у Тернопільській області працює 48 відділень ПриватБанку,  160 банкоматів та понад 300 терміналів обслуговування.

ПриватБанкграфікроботинавихідні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі