Нардеп Микола Люшняк виступав у підтримку та голосував за продовження мораторію на продаж землі

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж сільськогосподарських земель щонайменше до 2018 року. Це рішення 6 жовтня, під час пленарного засідання, підтримали 297 депутатів.

В Україні дія мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення мала закінчитися 1 січня 2017 року. Навесні Кабінет міністрів пропонував відкрити ринок землі в два етапи: з 2017 року дозволити торгівлю державними землями, а з 2019-го дозволити – землею, що знаходиться в приватній власності.

Проти цієї ініціативи протестувало багато аграріїв, провели попереджувальну акцію. Серед ініціаторів продовження мораторію на продаж землі виступив і депутат від «Блоку Петра Порошенка» Микола Люшняк. Виходець з Тернопільщини на засідання 6 жовтня також проголосував за зміни до Земельного Кодексу.

- Наше завдання сьогодні – зберегти таку важливу для України галузь як сільське господарство. Тим більше, якщо представники цієї сфери самі просять їх почути і вже точно знають, як господарство працюватиме краще. А тому ми, звісно, йдемо назустріч фахівцям своєї справи і лобіюємо інтереси усіх фермерів країни, - говорить Микола Люшняк.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!