0352.ua

Попіклуйтесь про своє здоров'я разом з МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Зовсім недавно у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» закінчилась програма, що мала назву «Рання діагностика врятує життя».

 Саме до Дня Всесвітньої боротьби з раком грудей в медичному центрі проводили ультразвукову діагностику молочних залоз. Пацієнтки «Оксфорд Медікал» мали можливість пройти обстеження на наявність новоутворень та упевнитись, що їхньому здоров'ю нічого не загрожує.

У цьому проекті приймали участь усі лікарі УЗД, МЦ «Оксфорд Медікал». Першим своє бажання виявив тернопільський лікар Ковалик Роман Володимирович.

«За статистикою, у 2 з 10 жінок були визначені утворення різних розмірів в області молочних залоз. В подальшому усіх їх направили на консультацію до спеціаліста мамолога. Зокрема, і одну жінку, імені якої, з міркувань конфіденційності нашого центру, ми називати не будемо, направили в онкологічний диспансер» - повідомив Роман Володимирович.

«Оксфорд Медікал Тернопіль» вперше приймав участь у подібних заходах. Знаючи про результати та ефективність такого обстеження, клініка налаштована і далі проводити подібні проекти.

«З 1 по 7 листопада, спеціально для представниць прекрасної статі, ми хочемо влаштувати  «Дні жіночого здоров'я». Запропонувати жінкам пройти ультразвукове дослідження органів малого тазу.» - каже пан Роман.

Також лікар пояснив, що  відчуття болю внизу живота, порушення менструального циклу або незвичні виділення – це прямий симптом захворювання у жіночому організмі. До таких симптомів варто прислухатися, адже вони можуть перерости в хронічні хвороби.

«Вартість такого дослідження становить всього 95 грн, під час прийому обстежують матку, маткові труби, яєчники та сечовий міхур. У разі необхідності, у нашому медичному центрі можна пройти огляд у гінеколога» - каже Роман Володимирович.

Дізнатись більше про акцію можна на сайті МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» http://ternopil.oxford-med.com.ua/ , а також по телефону (0352) 52 52 52.

 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!