Попіклуйтесь про своє здоров'я разом з МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Зовсім недавно у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» закінчилась програма, що мала назву «Рання діагностика врятує життя».

 Саме до Дня Всесвітньої боротьби з раком грудей в медичному центрі проводили ультразвукову діагностику молочних залоз. Пацієнтки «Оксфорд Медікал» мали можливість пройти обстеження на наявність новоутворень та упевнитись, що їхньому здоров'ю нічого не загрожує.

У цьому проекті приймали участь усі лікарі УЗД, МЦ «Оксфорд Медікал». Першим своє бажання виявив тернопільський лікар Ковалик Роман Володимирович.

«За статистикою, у 2 з 10 жінок були визначені утворення різних розмірів в області молочних залоз. В подальшому усіх їх направили на консультацію до спеціаліста мамолога. Зокрема, і одну жінку, імені якої, з міркувань конфіденційності нашого центру, ми називати не будемо, направили в онкологічний диспансер» - повідомив Роман Володимирович.

«Оксфорд Медікал Тернопіль» вперше приймав участь у подібних заходах. Знаючи про результати та ефективність такого обстеження, клініка налаштована і далі проводити подібні проекти.

«З 1 по 7 листопада, спеціально для представниць прекрасної статі, ми хочемо влаштувати  «Дні жіночого здоров'я». Запропонувати жінкам пройти ультразвукове дослідження органів малого тазу.» - каже пан Роман.

Також лікар пояснив, що  відчуття болю внизу живота, порушення менструального циклу або незвичні виділення – це прямий симптом захворювання у жіночому організмі. До таких симптомів варто прислухатися, адже вони можуть перерости в хронічні хвороби.

«Вартість такого дослідження становить всього 95 грн, під час прийому обстежують матку, маткові труби, яєчники та сечовий міхур. У разі необхідності, у нашому медичному центрі можна пройти огляд у гінеколога» - каже Роман Володимирович.

Дізнатись більше про акцію можна на сайті МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» http://ternopil.oxford-med.com.ua/ , а також по телефону (0352) 52 52 52.

 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!