0352.ua

На початку місяця фінансова компанія СС Лоун відвідала вихованців дитячого будинку в місті Біла Церква

Якщо Ви коли-небудь бували в дитячому будинку, то напевно, назавжди запам'ятали ці враження. Діти чекають уваги і тепла небайдужих людей, так хочуть, щоб на них звернули увагe, адже вони, як ніхто інший, заслуговують на щасливе дитинство. Але часто дитинство вихованців таких притулків важко назвати щасливим і повноцінним, не кажучи вже про радощі та розваги, які отримують звичайні дітки.

У Білоцерківському дитячому будинку виховується 50 дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Багатьом діткам необхідне серйозне лікування та програми з розвитку. Їм потрібна любов і підтримка. Виховательки притулку роблять все можливе, щоб відсутність сім'ї та недолік фінансування не відчувався малюками, але коли коштів немає абсолютно, важко творити дива.

Серед тих, хто не залишився осторонь, були і співробітники компанії СС Лоун. Зібравши все необхідне: дитяче харчування, ліки, засоби гігієни, стільчики для годування, солодощі та іграшки вони вирушили з місією допомогти, порадувати і розвеселити діток. Крім численних подарунків, колектив компанії подарував дітям свято, запросивши до дитячого будинку веселих дитячих аніматорів.

Працівників СС Лоун зворушив теплий і привітний прийом діток. Малюки у відповідь віддячили, організувавши справжній концерт з власними номерами. Танці, пісні, вірші - все це було виконано неймовірно талановито. Натхненні візитом в дитячий будинок, співробітники фінансової компанії мають намір, проводити такі акції на постійній основі. Адже після таких добрих справ на душі стає тепло і радісно.

За видом своєї діяльності, міжнародна фінансова компанія СС Лоун допомагає в вирішенні фінансових проблем своїм клієнтам. Зареєструвавшись на сайті компанії, кожен бажаючий від 20 років, маючи банківську карту або відкритий рахунок в лічені хвилини може оформити кредит на суму до 10 000 грн. Компанія зробила сервіс простим, швидким і максимально зручним. Тому після подачі заявки рішення по кредиту приймається протягом 10 хвилин. Клієнт сам обирає і суму, і термін кредиту, що дозволяє йому розрахувати свої витрати.

На прикладі співробітників компанії СС Лоун видно, що допомагати – це не складно. Посмішки і щасливі обличчя стануть найкращою нагородою за Вашу доброту, якщо Ви також приєднаєтесь до благодійних заходів компанії. 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Оголошення
20.02.18
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!