На початку місяця фінансова компанія СС Лоун відвідала вихованців дитячого будинку в місті Біла Церква

Якщо Ви коли-небудь бували в дитячому будинку, то напевно, назавжди запам'ятали ці враження. Діти чекають уваги і тепла небайдужих людей, так хочуть, щоб на них звернули увагe, адже вони, як ніхто інший, заслуговують на щасливе дитинство. Але часто дитинство вихованців таких притулків важко назвати щасливим і повноцінним, не кажучи вже про радощі та розваги, які отримують звичайні дітки.

У Білоцерківському дитячому будинку виховується 50 дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Багатьом діткам необхідне серйозне лікування та програми з розвитку. Їм потрібна любов і підтримка. Виховательки притулку роблять все можливе, щоб відсутність сім'ї та недолік фінансування не відчувався малюками, але коли коштів немає абсолютно, важко творити дива.

Серед тих, хто не залишився осторонь, були і співробітники компанії СС Лоун. Зібравши все необхідне: дитяче харчування, ліки, засоби гігієни, стільчики для годування, солодощі та іграшки вони вирушили з місією допомогти, порадувати і розвеселити діток. Крім численних подарунків, колектив компанії подарував дітям свято, запросивши до дитячого будинку веселих дитячих аніматорів.

Працівників СС Лоун зворушив теплий і привітний прийом діток. Малюки у відповідь віддячили, організувавши справжній концерт з власними номерами. Танці, пісні, вірші - все це було виконано неймовірно талановито. Натхненні візитом в дитячий будинок, співробітники фінансової компанії мають намір, проводити такі акції на постійній основі. Адже після таких добрих справ на душі стає тепло і радісно.

За видом своєї діяльності, міжнародна фінансова компанія СС Лоун допомагає в вирішенні фінансових проблем своїм клієнтам. Зареєструвавшись на сайті компанії, кожен бажаючий від 20 років, маючи банківську карту або відкритий рахунок в лічені хвилини може оформити кредит на суму до 10 000 грн. Компанія зробила сервіс простим, швидким і максимально зручним. Тому після подачі заявки рішення по кредиту приймається протягом 10 хвилин. Клієнт сам обирає і суму, і термін кредиту, що дозволяє йому розрахувати свої витрати.

На прикладі співробітників компанії СС Лоун видно, що допомагати – це не складно. Посмішки і щасливі обличчя стануть найкращою нагородою за Вашу доброту, якщо Ви також приєднаєтесь до благодійних заходів компанії. 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!