Освітні програми за кордоном як старт в успішне майбутнє разом з компанією IntEXchange

Важко сперечатися з тим, що на сьогоднішній день знання іноземної мови відкриває перед людиною по-справжньому гідні та райдужні життєві перспективи. Найчастіше трапляється так, що бажання та прагнення пізнати світ і вивчати іноземну мову виникають внаслідок подорожей до різноманітних країн, участі у програмах культурного обміну, поїздок у міжнародні мовні школи за кордоном. Коли вперше знайомишся зі світом нової країни, інколи складно зупинитися. Та чи варто?

Українська освітня компанія IntEXchange пропонує студентам денного відділення будь-якого ВНЗ, що має 3 або 4 рівень акредитації, взяти участь у найпопулярнішій студентській програмі у всьому світі - Work and Travel USA. Програма уперше розпочала свою роботу у 1961 році і ось вже близько 60 років успішно об’єднує студентів із різноманітних куточків планети у спільному прагненні побачити та дослідити далекий американський континент.

Work and Travel – це чудовий шанс відправитись у подорож до США, познайомитися з країною та її культурою, а головне - значно покращити свій рівень володіння англійською мовою. Крім цього, Ворк енд Тревел надає змогу отримати реальний досвіт роботи у американській компанії, відчути свою самостійність, знайти друзів з усього світу, на власні очі побачити найцікавіші та захоплюючі подих місця Америки, повністю покрити усі витрати на програму, а за бажанням – заробити набагато більше.

Ознайомитися з правилами програми, орієнтовним переліком доступних вакансій в США, актуальними акційними пропозиціями та відгуками студентів можна на сайті компанії IntEXchange: http://intexchangeua.com/.

6.1

Окрім того, не залежно від віку та життєвого етапу, освітня агенція IntEXchange допоможе підібрати програму для усіх бажаючих, враховуючи будь-які потреби та побажання.

Для школярів компанія пропонує унікальну можливість урізноманітнити шкільні будні та провести вражаючі канікули за кордоном: в США, Канаді, Англії, на Мальті , Кипрі та в інших, не менш відомих, країнах. Мовні табори та курси за кордоном, групові поїздки, навчання безпосередньо у родині викладача, сімейні подорожі з метою поєднання вивчення англійської мови та відпочинку у близькому родинному колі - широкий вибір програм відкритий для українців.

Студентам, IntEXchange з радістю запропонує мовні курси за кордоном різноманітної направленості, програми підготовки до міжнародних іспитів та вступу до закордонного ВНЗ, отримання ступеню бакалавра чи магістра у кращих навчальних закладах Європи та Америки. А для студентів старшого віку, ділових та амбіційних людей, компанія також має широкий перелік програм у будь-якій країні: спеціалізовані мовні курси на різноманітні тематики, довготривалі курси, програми навчання та відпочинку разом зі своїми дітьми та безліч іншого.

Аби детально ознайомитися із переліком можливих програм та підібрати для себе найкращий варіант, запрошуємо завітати на сайт: http://intexchange.education/.

6
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!