Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО)

Актори Тернопільського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка відвідали бійців 44-ї окремої артилерійської бригади та підрозділу СБУ, які проходять військову службу у Лисичанську. Саме там, у зоні проведення антитерористичної операції, тернопільські актори показали виставу “Сватання на Гончарівці”. 

“Ми – артисти і вирішили підтримати  наших бійців своїм мистецтвом. Перед поїздкою довго думали, яку виставу представити їм. В кінцевому результаті обрали саме цю комедію. У ній присутні масові сцени, музика, спів, танці… Хотіли показати найкраще, а також підняти настрій нашим солдатам”, – розповідає директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Борис Репка. – “Вистава пройшла у будинку культури. Зал був повний. Було близько 450 чоловік, серед них більшість вояки, а решта жителі Лисичанська. Актори нашого театру справилися з роботою на відмінно. Ми хотіли зробити свято для наших бійців і нам це вдалося”.

Підтримати мистецтвом військових, які на передовій, тернопільські актори хотіли давно. Поїхати в зону проведення антитерористичної операції і втілити патріотичний задум вдалося за допомоги Тернопільської ОДА, обласної ради і благодійників. Забезпечила автобусом і оплатила транспортні витрати “МРІЯ Агрохолдинг”.

“Театр не може бути осторонь подій, які зараз відбуваються на сході України. Там – наші друзі, колеги, сини, батьки, брати. Вони захищають нашу країну. Вже давно виникла ідея поїхати з виставою до захисників нашої держави, щоб підтримати бійців морально. Нашу ідею підтримала обласна адміністрація і обласна рада. Агрохолдинг “МРІЯ” забезпечив нас комфортабельним автобусом і виділив зі свого благодійного фонду кошти на поїздку”, – каже заслужений артист України Андрій Малінович. – “Вояки прийняли нас дуже добре. Уявіть собі вони несуть службу. Там війна… Це дуже важко, психологічно важко. А ми приїхали і трохи розвантажили обстановку. Це було просто свято для бійців. Вони відстоюють нашу країну, а ми підтримали їх мистецтвом, побачили в яких умовах вони живуть. Після спілкування з бійцями ми поверталися назад, додому, із почуттям гідності. І були щасливі, що відвідали хлопців і бодай морально підтримали їх”.

Тернопільські актори привезли до бійців також гостинці. “Перед поїздкою зібрали те, що могли. Поприносили допомогу для бійців друзі, колеги, меценати… До речі, харчування у бійців добре. Там є все – м'ясо, каші та інше. Але ми ще завезли тернопільські солодощі, водичку, взяли 14 банок смальцю. Це “стратегічний” продукт. На ньому і готувати, смажити можна, а також з хлібом поїсти. Під час перебування з бійцями ми відчули, що для хлопців надзвичайно цінним є проста увага. Вони потребують спілкування і підтримки”, – розповідає заслужений артист України Андрій Малінович.

“Після нашої вистави і спілкування з бійцями переконалися, що треба і далі готувати поїздки нашого театру до вояків. Думаю, що весною завітаємо до наших захисників з новою виставою”, – зазначає директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Борис Репка.

Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-1
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-2
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-3
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-4
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-5
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-6
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-7
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-8
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-9
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-10
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-11
Тернопільські актори відвідали захисників України у зоні АТО і показали виставу (ФОТО), фото-12

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото Миколи Бажанова

Тернопіль актори АТО вистава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі