Одному з організаторів Хелікса лупцювання власної дружини ледь не обійшлося в 2,5 мільйони гривень

Після внесення застави у розмірі 2,5 мільйони гривень «діамантовий» директор фінансової піраміди «Хелікс» з Тернополя Роман Фелик очікує на вирок суду на волі… І зривається на рідних.

Як стало відомо журналістам сайту «Тернополяни», днями вдома він накинувся з кулаками на свою дружину – співачку Ірину Новомлинську, яка, зрештою, викликала поліцію.

Відомо, що під час скандалу він розбив їй дорогий IPhone 7+, вартість якого 1200$ США. Крім того, Фелик штовхав жінку від стіни до стіни, чим завдав їй тілесних ушкоджень. Усе це відбувалось на очах у маленьких дітей, які плакали і просили тата зупинитися.

Та коли приїхали правоохоронці, то заяву на чоловіка Ірина не написала. Найімовірніше не тому, що пробачила його, а тому, що боялася за фінансове становище сім’ї. Адже згідно закону, при вчиненні правопорушення під час перебування на волі під заставою повертає підозрюваного за грати, а держава зараховує на свої рахунки заставу, а це – 2,5 мільйони.

За нашою інформацією, перед затриманням Фелик також побив дві елітні автівки «BMW» (зареєстровану на дружину» та «Mercedes» S-класу з номерами «0001».

Хелікс Фелик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі