Один з організаторів Хелікса вкотре оскандалився

Після розправи над дружиною любляча теща, в квартирі якої мешкав Роман Фелик, навідріз відмовилася впускати його у дім, пише Реально.

Кажуть, що бездомний мільйонер був просто вимушений поселитися в одному з найдорожчих готелів міста Garden Hall. До слова, ніч у номері “люкс” цього готелю коштує 1200 гривень. Проте, щоб не платити за цю розкіш із власної кишені, Фелик підготува цивільний позов на тернопільську поліцію, яка на його переконання і мала б компенсувати неочікувані видатки. Мовляв, жити він у Тернополі не має де, а через слідчі дії та обвинувачення поліції не може виїхати у Київ, де його чекає власне помешкання.

Але і це ще не все. Співробітники слідчого управління поліції стверджують, що нещодавно, перебуваючи на допиті у слідчого, Роман Фелик здійняв скандал. Він звинуватив правоохоронця у тому, що полісмен під час слідчої дії викрав у нього барсетку із кількома тисячами долларів. Щоправда після того, як “діамантовому президентові” продемонстрували відео із камер стежень, на якому чітко видно, що на допит він прийов без барсетки, скандаліст відмовився від своїх обвинувачень.


Фелик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі