ТНЕУ започатковує «МЕДІА ШКОЛУ» для школярів Тернополя

Тернопільський національний економічний університет організовує молодіжний проект «МЕДІА ШКОЛА ТНЕУ» для школярів 9-11 класів міста Тернополя.                       
 Метою проекту є ознайомити учнів з основами ведення бізнесу, допомогти створити та в подальшому просувати бренд у медіапросторі, навчити успішно позиціонувати себе у соціальних мережах.
 Упродовж навчання учні матимуть можливість набути базових навиків роботи з фото- та відеопродукцією, елементами дизайну, бізнес-комунікації, ораторського мистецтва.

Запрошуємо школярів, які хочуть проявити себе та навчитися чогось нового зареєструватися за  посиланням:  https://goo.gl/forms/3TH6zhqLoq9H9g5B2

 ТНЕУ запрошує до співпраці молодих, цікавих та успішних громадських діячів, бізнесменів, відеооператорів, фотографів, ведучих, режисерів монтажу, маркетологів, графічних дизайнерів, які можуть поділитися знаннями та досвідом з активною молоддю Тернополя.

 Заняття проводитимуться щосуботи з 25.03 по 17.06 (крім святкових днів) на базі Тернопільського національного економічного університету. 

 Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером (096) 36 54 533 або (0352)47-50-63 та написавши на електронну адресу tneu.media.school@gmail.com

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!