«МРІЯ» провела першу офіційну зустріч з громадами Тернопілля

У вівторок, 14 березня, відбулася перша звітна нарада Кластеру «Тернопіль» – однієї із структурних одиниць Агрохолдингу «МРІЯ».

Представники Компанії на чолі з Генеральним директором Саймоном Чернявським розповіли про виробничі результати минулого року, відзвітували про сплачені податки та реалізовані соціальні проекти та намітили основні напрямки діяльності на цей рік. У Компанії кажуть, що відтепер такі зустрічі будуть проходити на регулярній основі та в усіх кластерах. А стартували невипадково з Тернопілля – тут «МРІЯ» обробляє найбільше земель, а кластер «Тернопіль» за підсумками минулого року було обрано найкращим.

«Кластер “Тернопіль” звітує першим з семи кластерів Агрохолдингу, адже Тернопільщина – це, фактично, місце народження нашої Компанії. Впродовж двох років зроблено дуже багато, станом на сьогодні “МРІЯ” контролює близько 180 тис. га сільськогосподарських земель у шестиобластях України, із нихмайже 100 тис. га ми обробляємо саме в Тернопільській області», – зауважив Генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський.

Варто зазначити, що на сьогодні завершено впровадження змін в організаційну структуру Компанії. Так, весь земельний банк «МРІЇ» територіально поділено на сім кластерів – сім структурних одиниць, кожна з яких має своє керівництво та виробничі активи. Зокрема, кластер «Тернопіль» охоплює 8 районів, а саме: Тернопільський, Гусятинський, Підволочиський, Збаразький, Заліщицький, Теребовлянський, Чортківський та Борщівський райони Тернопільщини. Площа земель, що входять до кластеру, становить близько 40 тис. га.

«Робота наша полягає не лише у прагненні підтримувати рентабельність виробництва, але й вимагає виконувати технічні завдання, підвищувати продуктивність праці та сприяти вдосконаленню працівників. Не менш важливими складовими нашої роботи є прозорість та відповідальність перед інвесторами, співробітниками, пайовиками та партнерами», – наголосив Саймон Чернявський.

У Компанії прагнуть чути проблеми своїх пайовиків та відгукуватись на них, саме тому минулого року накластері«Тернопіль» було проведено збори у всіх сільських радах. Втім, бували й такі громади, з якими наради проводили по декілька разів.

«Найголовнішою нашою місією у цьому спілкуванні було донести інформацію про те, як розвивається на цей час наша Компанія. Інформація і до нас, і до пайовиків поступає інколи різна. Відстань між деякими районами є суттєвою. До прикладу, між населеними пунктами Збаразького і Борщівського району відстань сягає 200 км, – зазначив керівник кластеру «Тернопіль» Віталій Нероба. – Найбільше цікавить пайовиків видача орендної плати. Ми знаємо, що люди хочуть отримувати якісне зерно. Цього року тенденція стосовно видачі зерна, буде такою ж, як у 2016 році. Минулого року 99% пайовиків були задоволені якістю зерна, яке вони отримали.За клейковиною пшениця повністю підходила для випікання хліба. Цього року намагатимемося, щоб засміченість зерна не перевищувала 1%,  якщо у вас виникатимуть сумніви щодо чистоти та якості зерна, ми готові запросити представників пайовиків приїхати до нас на елеватор, побачити зразки пшениці, яку ми видаємо в якості орендної плати».

Варто взяти до уваги і те, що Агрохолдинг в повному обсязі сплачує усі податки до бюджетів усіх рівнів та виділяє кошти на підтримку населених пунктів, з якими співпрацює. Так, у 2016 році соціальний бюджет Компанії перевищив 20 млн грн, а за інформацією Головного управління ДФС в області «МРІЯ» є найбільшим платником податків на Тернопіллі зі підсумками 2016 року, сплативши майже 188 млн грн. до бюджетів області.

«Керівництво кластеру вважає, що пріоритетними напрямками для фінансування мають бути саме: медицина, освіта та культура. Уже затверджений бюджет 2017 року, який для кластеру «Тернопіль» перевищує 4 млн грн. і в мене є пропозиція, думаю ви її підтримаєте, щоб цього року спрямовувати нашу допомогу саме на медицину, - підкреслив заступник керівника кластеру по комунікації з громадами Іван Триснюк. - Ми часто буваєм в селах, бачимо ваші ФАПи та амбулаторії і знаємо проблеми їх фінансуванням та те, що більшість з них не можуть надати належне медичне обслуговування. Тому ми дуже хочемо допомогти втілити ваші мрії про якісне медичне обслуговування у ваших населених пунктах, тому складіть перелік потреб: медикаменти, обладнання та інше, а ми допоможемо з їх придбанням».

За словами Віталія Нероби,  Компанія допомагала громадам із прогортанням доріг взимку.

«Намагалися реагувати на всі ваші запити та дзвінки. Часом нам не вистарчало техніки, але ми знайшли лопати, якими зможемо прогортати сніг. Очікуємо також на нові надходження техніки. Зараз це неактуально, однак наступної зими це все використовуватимемо для очищення доріг від снігу», - підкреслив він.

На території кластеру «Тернопіль» розташовані 4 виробничі бази, із них 3діють на постійній основі (Борщівський, Тернопільський та Гусятинський райони), інша – сезонна (Підволочиський). На кожній із них на сьогодні облаштовують та доводять до належного рівня комфорту гуртожитки, аби механізатори були задоволені умовами проживання. У «МРІЇ» переконують, що відповідно до того, як цього вимагає структура посівних площ і технологічні операції кластеру «Тернопіль», буде відбуватися і забезпечення робочими місцями. Додамо, що накластері «Тернопіль» працевлаштовані лише жителі Тернопільської області (256 співробітників).

У рамках заходу також була запланована екскурсія на насіннєвий завод, який розташований у місті Хоростків Гусятинського району. Під час цієї екскурсії усі присутні мали унікальну можливість дізнатись про заготівлю насіння, побачити, як проводиться фізичний аналіз зерна на лабораторії,  яка працює на території заводу. Для цієї процедури використовують спеціальне дороговартісне обладнання, з його допомогою визначають вміст білка і клітковини у пшениці, вологість та крохмальність в кукурудзі, олійність та вміст білка у сої тощо.

Окрім пайовиків «МРІЇ», захід відвідали захід представники райдержадміністраційта голови сіл, з якими співпрацює «МРІЯ». Вони також долучились до обговорення актуальних питань. Діалог був жвавий та конструктивний.

Нагадаємо, «МРІЯ Агрохолдинг» два роки тому оголосила дефолт і перейшла під контроль своїх українських і, здебільшого, іноземних кредиторів. Спільними зусиллями новообраного  керівництва та теперішніх власників вдалося здолати труднощі, відновити виробництво та дійти згоди з комітетами кредиторів і бондхолдерів щодо реструктуризації боргу розміром 1,1 млрд дол. У власності Компанії також є 7 елеваторів, які вміщають близько 600 тис. тоннзерна, 2 крохмальних та 1 насіннєвий завод. Агрохолдинг «МРІЯ» обробляє землі за допомогою сучасного технічного парку, що постійно оновлюється та поповнюється. За кількістю працівників Агрохолдинг належить також до найбільших роботодавців Тернопільської області. 

Агрохолдинг_МРІЯ пайовики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Лановецька комунальна центральна районналікарня отримала рентген-апарат та комплектуючі на загальну вартість більше 40 тисяч доларів. Як повідомляє "БезТабу", благодійники, чиновники, активісти взяли участь у реалізації унікального проекту. Завдяки співпраці організації "Radiologists Without Borders" в особі доктора Tarig Gill зі США, засновникам фундації "Together For Ukraine", Толіка Прядуна та Віталія Ільчишина, а також молодого європейського посла Дави...
Суспільство
Переповнені контейнери та розкиданий біля них непотріб спостерігали тернополяни впродовж тижня на вулиці Вояків дивізії "Галичина". Комунальники запевняють, що сміття вивозять звідти кожного дня, однак "смітник" під мостом виникає вже далеко не вперше. Як повідомляє "ІНТБ", начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології Олег Соколовський озвучив ситуацію наступним чином: "Якщо взяти по будинках, які виносять побутові відходи на цей контейнерний...
Суспільство
126 тисяч гривень неоплачених аліментів за дев'ять років накопичилося у "боржника" з Тернопільщини. Таку інформацію подало Міністерство юстиції. Як повідомляють "Тернополяни", 84 тисячі гривень самих аліментів та 42 тисячі штрафу чоловіка таке змусили заплатити. В липні парламент посилив відповідальність для злісних неплатників аліментів. Якщо борг із аліментів становить більше року – виплата зросте на 20%, понад два роки – на 30%. А за заборгованість біль...
Суспільство
Сьогодні (19 вересня) закрили сезон купання на тернопілському пляжі "Циганка". Рятувальний пост до наступного купального сезону не працюватиме. Як повідомляє "20 хвилин", таке рішення було  прийняте під час засідання виконкому міської ради. Цього року пляж "Циганка" став офіційним, то ж на ньому облаштували рятувальний пост третьої категорії. Також обгородили буйками дозволені для купання місця, де глибина не перевищує 1,70 м. Рятувальники задоволені, що п...
Бізнес
У вересні кількість постійних користувачів мобільного банку Privat24 перевищила 6 мільйонів. Як повідомив член правління ПриватБанку Сергій Харітіч, щорічно кількість користувачів найпопулярнішого в країні мобільного банківського сервісу збільшується на мільйон – у 2016 році мобільним додатком користувалися 4 мільйони осіб. «Політ нормальний, набираємо швидкість», – зазначив Сергій Харітіч. Сьогодні більшість користувачів Privat24 – власники смартфонів на...
Пригоди
Сьогодні в день, в центрі  міста Чорткова месцевий житель, підприємець, який торгує велисипедами в будівлі колишнього кінотеатру «Мир» Михайло Вонсович напав з кулаками і побив журналіста районної газети «Голос народу», прес-секретаря ФСК «Кристал» Тараса Заяця. Про це повідомляє мер Чорткова Володимир Шматько. «Мовляв, за публічну позицію Тараса в соціальних мережах про місце встановлення першого громадського туалету в Чорткові, – написав мер. – Засуджую...
Кримінал
9 незаконних гральних закладів було виявлено у Тернополі правоохоронцями. У приміщеннях, де продавали лотерейні квитки, клієнтам надавали доступ до азарних ігор, використовуючи комп'ютерну техніку та мережу Інтернет. Прокуратурою Тернопільської області спільно із оперативними працівниками СБУ в Тернопільській області та слідчими поліції задокументовано та припинено незаконну діяльність. За результатами проведених на підставі ухвал слідчого судді обшуків, в...
Суспільство
Відомий шоумен та гуморист з Тернопільщини, засновник жартівливого шоу "Вар'яти", Сергій Притула активно займається волонтерською діяльністю та підтримує бійців на передовій. В очікуванні всім православним світом надання автокефалії Українській православній церкві він висловив кілька думок, навіяних його особистим досвідом і досвідом друзів, опублікувавши допис на своїй сторінці в мережі Фейсбук: "... Моя знайома, віком 50+, хотіла дати "за здоров’я" у хра...
Пригоди
Водій Ігор Кондратьєв в одній зі спільнот на Фейсбуці  застерігає колег бути обережними на дорозі «Тернопiль-Львів». Це стосується ділянки за с. Озерна: по дорозі насипали шар щебеню досить великої фракції. У лобове скло його автівки влетів один зі шматків цього покриття. «Пересувайтесь з мінімальною швидкістю, дуже великий шанс отримати в подарунок тріщину, як від зустрічної, так і від попутки», - пише чоловік. У коментарях під постом розгорнулась гостра...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!