У Козові відкрили сучасний плавальний басейн (Фото)

У Козівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відкрили плавальний басейн. Його будівництво розпочалося ще 30 років тому. Перша черга тривала з 1989 по 1999 рік. Після довгої перерви будівництво відновилося у 2005 році. У навчальному закладі облаштували також спортивний зал із сучасним комплексом тренажерів.

"Моя мрія сьогодні здійснилася. Коли прийшов в цю школи, думав, що завершити будівництво цього об’єкта буде неможливо", ̶  розповідає директор Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Богдан Шеліга. - "На даний час у нас є двоє тренерів, які по плаванню вже підготовлені. Для тренажерного залу також є окрема людина. Вони пройшли відповідну підготовку. Зараз найголовніше дотримуватися чистоти, щоб басейн залишився у належному стані. Є людина, яка слідкує за цим обладнанням за допомогою відповідної техніки, чистка басейну проводиться регулярно. Знаємо, що є вже багато охочих займатися плаванням у цьому басейні. Для цього треба буде пройти медичний огляд".

Основні фінансові витрати на відновлення басейну взяла на себе держава. Загалом було вкладено понад 9 млн гривень на будівництво і реконструкцію цього об’єкта.

«30-ти річна епопея будівництва басейну завершилася. Ми сьогодні показуємо і демонструємо чітко, що спільними зусиллями органів державної влади, місцевого самоврядування можемо зробити роботу. Головне наше завдання сьогодні ̶ створити умови для підготовки майбутніх спортсменів не тільки Козівського району, ̶ зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. ̶ Утримання цього басейну буде достатньо дорогим - майже мільйон гривень. Тут були голови районних адміністрацій – Тернопільського, Козівського, Підгаєцького, Бережанського, Зборівського районів  ̶  будемо перерозподіляти кошти на співфінансування і на утримання цього басейну. Подібні об’єкти спортивної інфраструктури будуть предметом нашої ініціативи і в наступному році. Плануємо щонайменше 10 відсотків з Фонду регіонального розвитку, а це близько 20 млн гривень, спрямувати на реконструкцію і будівництво спортивної інфраструктури в Тернопільській області”.

До будівництва долучилися і приватні компанії. Зокрема, Агрохолдинг «МРІЯ», який обробляє землі у Козівському районі, відгукнувся на прохання керівництва школи допомогти у будівництві.

«Ми з самого початку підключилися до цього проекту, - коментує заступник керівника кластеру “Галичина” Агрохолдингу «МРІЯ» Богдан Кушлик. - П’ять років тому тут ще нічого не було, лише аварійне приміщення. Дирекція школи звернулася до нашого підприємства й отримала підтримку. З самого початку тут були вкладені кошти в розмірі 150 тисяч гривень. Це повністю перекриття будинку, виконані роботи, які провели за рахунок нашого Агрохолдингу. Я думаю, сьогоднішній день є святом не тільки для дітей, які тут навчаються, а й для усіх дітей Козівщини».

Для того, щоб закінчити будівельні роботи, представник «МРІЇ» вручив сертифікат на 50 тис. грн., який адміністрація школи використає на власний розсуд.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!