У рамках реалізації проекту «Україна – Норвегія» відбувся товариський футбольний матч

25 березня 2017 року на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету відбувся товариський футбольний матч між слухачами курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей і професорсько-викладацьким  колективом вищого навчального закладу. Курси здійснюються у рамках реалізації у ТНЕУ проекту «Україна – Норвегія»
 Організаторами виступили Тернопільський національний економічний університет і Громадська організація «Освітні та соціальні інновації».
 З вітальним словом до команд і уболівальників звернулася директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Оксана Миронівна Десятнюк, побажавши усім гарної гри і перемоги. Також привітав колег  виконавчий директор ГО «Освітні та соціальні інновації» Володимир Володимирович Угрин.
 Після звучання Державного Гімну України розпочалася гра. У складі команди військовослужбовців-учасників проекту «Україна – Норвегія» виступали: Румак Вадим, Шепель Віталій, Гуменний Петро, Мацола Микола, Мартюк Василь, Онищук Олег, Бочан Микола, Титор Володимир, капітан команди – Хмелівський Олег. Команду професорсько-викладацького колективу ТНЕУ представляли Островерхов Віктор, Коцур Андрій, Шевчук Антон, Маршалок Тарас, Угрин Володимир, Квасовський Олександр, капітан команди – Банах Сергій.
 Гра була цікавою та захоплюючою. Уболівальники – колеги, друзі, рідні спортсменів – гаряче підтримували команди. Також до команди уболівальників долучилися керівник ПР-відділу Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Ольга Філіна і доктор економічних наук, професор,  завідувач кафедри управління інноваційною діяльністю Київського державного університету телекомунікацій Олена Євгенівна Гудзь.  
 Товариський матч завершився з рахунком 5:4. Грамоти та подарунки командам вручила директор ННІІОТ Оксана Миронівна Десятнюк. Особливу подяку, як найактивніший уболівальник, отримала Василина Бицка.
 Приємно, що кожен із нас розуміє, що професійна і соціальна адаптація військовослужбовців передбачає не лише напружену роботу в аудиторіях, оволодіння новим фахом, а й здоровий відпочинок.
 Дякуємо слухачам програми перепідготовки і викладачам ТНЕУ за хорошу гру, а уболівальникам за активну підтримку! Сподіваємося, що такі зустрічі стануть доброю традицією, а проект «Україна – Норвегія» і надалі впроваджуватиме нові форми роботи з його учасниками! 

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!