ПАММ - індекси - інвестиції, доступні кожному!

Про те, що краще - українська горілка чи російська або шведська горілка, - можна сперечатися нескінченно. Але посол Великобританії в Україні Лі Тернер начувся про відмінні якості саме українського «зеленого змія». Тому посол упевнений, що Україна цілком змогла б отримати право на використання бренду «горілка» у всьому світі. Але ... За умови, якщо наша країна вступить до Євросоюзу.

Ось вже дійсно дожили ... Споконвіку пили її, рідну, а тепер мають ще й відстоювати власні виключні права на використання власного ж бренду. На обличчя явний політичний окрас рішення суто економічного питання.

Втім, пана Лі Тернера цікавить не тільки «горілчане» питання. Він висловив своє розчарування темпами розвитку української економіки нашим інвестиційним кліматом. На його думку, сьогодні іноземців мало що може зацікавити в Україні в плані фінансових вкладень. Тому терміново потрібно вжити заходів для того, щоб залучити іноземний капітал.

Втім, якщо англійський посол не побачив інвестиційно привабливих об'єктів - це зовсім не означає, що їх немає насправді. Швидше за все, справа в незадовільному рівні їх «розкрученості» і відсутності належної інформаційної реклами.

Те ж саме стосується і відсутності належного рівня поінформованості пересічних громадян про їх інвестиційні можливості. Чи багато хто сьогодні знає, що звичайний учитель, лікар, зварювальник, фермер, студент, продавець або навіть домогосподарка можуть, не йдучи з основного місця роботи, без праці мати стабільний дохід від інвестицій? Для багатьох українців «інвестор» - це, як мінімум, власник фабрик, заводів і пароплавів.

Насправді, інвестором сьогодні може стати будь-який бажаючий, вклавши невелику суму вільних грошей в ПАММ - рахунки ринку Форекс. Ніяких спеціальних знань для інвестування не потрібно. Будь-яка людина може зайти на сайт компанії - брокера та ознайомитися з покроковою інструкцією, як відкрити рахунок і внести гроші. Далі все елементарно: з рейтингу найуспішніших інвестор вибирає того трейдера, якому довірить свої засоби в управління. Трейдер торгує на Форексі і заробляє прибуток. Доход (в кілька разів перевищує прибуток від банківського депозиту) ділиться пропорційно між усіма учасниками ПАММ - рахунку відповідно до розмірів їх стартових сум.

Якщо інвестор не бажає витрачати свій час на вибір керуючих, він може скористатися новинкою від Forex-Trend http://www.fx-trend.com/ і одним рухом руки вкласти гроші відразу в кількох відібраних успішних ПАММ - рахунків, об'єднаних в єдину котирувану одиницю Індекс. Це зручно і вигідно! Як бачимо, інвестиційний ринок простягає руку допомоги тим, хто хоче заробити. Сьогодні, при наявності бажання, це цілком реально для будь-якого українця!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі