• Головна
  • «МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля
Новини компаній
08:40, 12 квітня 2017 р.

«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля

Новини компаній

Агрохолдинг «МРІЯ» - провідна агропромислова компанія України, один із найефективніших виробників сільськогосподарської продукції, який завжди ставить перед собою досконалу мету, одна з яких – підтримувати найменш захищених. Так, «МРІЯ» вже декілька років поспіль напередодні Христового Воскресіння приходить зі своєю благодійною акцією «Великодня веселка» у притулки та сиротинці Західної України.

За словами директора «Благодійного фонду Агрохолдингу "МРІЯ''» Василя Мартюка, цьогоріч акція «Великодня веселка» знов охопить шість областей, але вже буде розділена на чотири етапи. Насамперед під час цієї події важливим елементом є проведення вишколу провідників майстер-класів з писанкарства та великодніх гаївок, який відбувся нещодавно. 

«На вишкіл з писанкарства було запрошено представників п’ятьох областей, які приїхали у Тернопіль. За підтримки громадських організацій «Пласт» та «Вертеп» проведено для них навчання, зокрема, підготовка інструкторів щодо проведення писанкарства та традицій ведення гаївок, ігор, забав, які відбуватимуться після Великодня», - зазначив Василь Мартюк. 

У середу, 5 квітня, працівники Агрохолдингу «МРІЯ» організували у Тернопільській області ще один передвеликодній захід – майстерню по писанкарству, під час якої вихованці Гримайлівської санаторної школи отримали унікальну можливість навчитися малювати писанки. Школярі надзвичайно зраділи приїзду гостей, адже вони розповідали їм про те, як вони готуються до Великодня у школі та чи імпонує їм процес розмальовування великодніх оберегів. 

«Діти чекали із нетерпінням приїзду наших добрих друзів, адже це вже стало традицією, бо ми кожного року напередодні Пасхи проводимо таку акцію і діти з радістю розмальовують писанки, які пізніше везуть додому із неабияким сердечним теплом», - розповіла заступник директора із навчальної роботи Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Тернопільської обласної ради Надія Чорноброва. 

Зазначимо, що у школі-інтернат навчаються 150 дітей, зокрема, це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з особливими потребами. Щодня, а також і напередодні Великодніх свят саме ці категорії соціально незахищених дітей особливо потребують спілкування та уваги. 

«Для 30-ти вихованців нашого закладу сьогодні проводиться акція, тому важливо створити святкову атмосферу, щоб вони відчули радість підготовки до величного свята Христового Воскресіння, а також краще пізнали українські народні традиції і з радістю створювали великодні писанки власноруч», - зазначила Надія Чорноброва. 

За фінансової підтримки Агрохолдингу «МРІЯ» громадські організації також проводять майстер-класи із писанкарства у своїх осередках. На сьогоднішній день компанія придбала комплекти для писанкарства, закуплено більше 500 наборів. Загалом під час проведення майстерень цьогоріч буде охоплено близько 2 тис. дітей навчанням з писанкарства.

Кожного року свою благочинну мету у цій акції щодо допомоги сиротинцям «МРІЯ» підтримує цікавими подарунками.  Відповідно, під час акції «Великодня веселка» Гримайлівська санаторна школа отримала багатофункціональний пристрій для потреб закладу. 

«Від керівництва усієї компанії хочу привітати вас діти із прийдешнім святом Пасхи, побажати вам міцного-міцного здоров’я, гарно вчитися, слухати батьків, бути чемними та поважати своїх вчителів. З нагоди цього світлого свята ми приготували для дітей подарунок, який стане для них помічником під час навчального процесу», - розповів заступник керівника кластеру «Тернопіль» по роботі з громадами Іван Триснюк. 

До слова, завершать «Великодню веселку» святкові гаївки, під час яких у 25-ти населених пунктах відтворюватимуться українські народні звичаї та традиції. Допомагатимуть у цьому молодіжні громадські організації, зокрема, і «Пласт». До дійства запрошуватимуть усіх бажаючих, адже долучитись до цієї акції мають змогу як і прихожани, так і жителі населених пунктів.

«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-1
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-2
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-3
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-4
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-5
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-6
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-7
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-8
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-9
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-10
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-11
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-12
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-13
«МРІЯ» активно організовує майстер-класи з писанкарства для дитячих будинків Тернопілля, фото-14
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агрохолдинг_МРІЯ
Оголошення
live comments feed...