• Головна
  • Наприкінці квітня на Тернопільщині проведуть обласний Чемпіонат з велотуризму
15:12, 23 квітня 2017 р.

Наприкінці квітня на Тернопільщині проведуть обласний Чемпіонат з велотуризму

На Тернопільщині проведуть ІІІ-тій обласний Чемпіонат з велосипедного туризму в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Захід присвячений Володимиру Джусу – винахіднику, благодійнику, першому президенту Українського інституту Америки. Змагання проводитимуться з 26 до 29 квітня на околиці села Чернихівці (урочище Франчиха Збаразького району), повідомляють в обласному управлінні фізичної культури та спорту, пише

До участі у змаганнях допускаються збірні команди (не більше двох) від району, територіальної громади, міст та населених пунктів, які не входять до територіальної громади, міст Бережан, Кременця, Тернополя і Чорткова. Учасниками команд Чемпіонату запрошуються спортсмени-туристи 2000 року народження та молодші. Мінімальний вік учасників – 14 років за датою народження на день початку змагань (до 26.04. 2003 року).

До змагань на дистанціях ІІ-го (другого) класу допускаються спортсмени із спортивною кваліфікацією другого юнацького розряду зі спортивного туризму.

Склад команди (делегації) 7 осіб: учасники – 5 осіб (з них не менше 1 особи протилежної статі); тренер-представник – 1 особа; суддя – 1 особа. Кількісний склад учасників спортивної та конкурсної програм Чемпіонату визначається умовами дистанцій та конкурсів.

Усі учасники команди повинні бути забезпечені необхідним для участі у змаганнях спорядженням для безпечного подолання дистанцій.

Програма змагань: 1 день (26.04.) заїзд, розміщення, проходження мандатної комісії, інструктаж з техніки безпеки, робота технічної комісії (з 8 год. 00 хв. до 10 год. 30 хв.); відкриття змагань (11 год. 00 хв.); нарада представників (11 год. 30 хв. – 12 год. 00 хв.); огляд та змагання з «Велокросу»  (з 14 год. 00 хв.); 2 день (27.04.)  – огляд та змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал» (з 10 год. 00 хв.); конкурсна програма; 3 день (28.04.) змагання на довгій дистанції «Велоралі» (з 10 год. 00 хв.); конкурсна програма; 4 день (29.04.) підбиття підсумків, нагородження переможців та призерів змагань і конкурсної програми; урочисте закриття змагань (12 год. 00 хв.), від’їзд учасників.

Змагання проводитимуться на дистанціях ІІ-го (другого) класу:  «Велоралі» – як командні; «Комплексній дистанції» (фігурне водіння велосипеда, тріал, велокрос) – як особисті з командним заліком, пише "Часопис".

До конкурсної програми увійшли такі види: надання першої домедичної допомоги; ремонт велосипеда.

Попередню заявку потрібно подати не пізніше ніж за два тижні до початку змагань (до 12 квітня 2017 року) на адресу: 46001, м. Тернопіль, вул. Степана Качали, 3, ТОКЦТКСЕУМ (ГСК роб. тел. 25-39-53, моб. тел. 0673505593 або на електронну адресу Центру: [email protected] або [email protected]).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію