У травні до Дня Матері, гінекологічне обстеження 150 грн

У травні до Дня Матері, гінекологічне обстеження 150 грн

Здоров'я жінки - це найбільша цінність, і цінність не тільки її, але і всієї сім'ї. До Дня Матері в медичному центрі «Оксфорд Медікал» діє спеціальна пропозиція на комплексне гінекологічне обстеження, що буде проводитись до кінця травня.

У травні до Дня Матері, гінекологічне обстеження 150 грн

день матері

Після обстеження Ви маєте можливість пройти УЗД молочних залоз зі знижкою – 50 % (повна вартість діагностики 130 грн, зі знижкою 65грн)

Пам'ятайте, відвідувати гінеколога треба не тільки тоді, коли в цьому з'явиться необхідність, але і раз на півроку в цілях профілактики. Деякі патології розвиваються спочатку безсимптомно і їх можна виявити і усунути на ранній стадії захворювання.

У гінекологічне обстеження входить:

  • Огляд лікарем-гінекологом, що проводиться стерильними одноразовими інструментами, збір анамнезу та консультація.
  • Відеокольпоскопія — це огляд шийки матки за допомогою спеціального пристрою: кольпоскопа. Даний пристрій має збільшувальні властивості. За допомогою нього можна побачити маленькі плями, рани на шийці матки, які не видно неозброєним оком. Коли лікар оглядає шийку матки, зображення, яке він бачить, передається на екран монітора комп'ютера, тому жінка може сама побачити ерозію.
  • УЗД молочних залоз зі знижкою – 50 %.

Пропозиція діє до 31 травня. Подробиці на сайті: ternopil.oxford-med.com.ua.

Записуйтесь за телефоном 068 752 52 52

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!