Ведуча «На ножах» Ольга Фреймут знову перевірить "Фізкультуру" у Тернополі

Ведуча «На ножах» Ольга Фреймут і ресторатор Діма Борисов повертаються у заклади для повторної перевірки. Так, в тернопільському ресторані «Фізкультура», який розмістився в будівлі фітнес-клубу, Ольга Фреймут залишила жуйки під столом, щоб дізнатися, наскільки уважно персонал ставиться до прибирання. Чи пройде заклад інспекцію телеведучої, глядачі дізнаються вже цієї неділі.

Зазначимо, що за час виходу проекту 20 закладів на межі краху отримали шанс повернути довіру відвідувачів і знову стати успішними. Ольга Фреймут з ​​командою експертів не тільки провела повний аналіз роботи ресторанів, але і постаралася допомогти власникам і колективам вирішити конфлікти між собою, пише Доба. Діма Борисов відкрив учасникам принципи ведення ресторанного бізнесу і поділився своїми кулінарними секретами.

Як склалася доля ресторанів після участі в реаліті «На ножах», і чи змогли власники повернути колишній успіх своїм закладам, дивіться у неділю, 21 травня, о 10.00.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!