Корпорація “Опілля” дбає про довкілля

Корпорація “Опілля” завершила благоустрій по вулиці Березовій поблизу вулиці Білецької, де знаходяться основні потужності підприємства.

Позитивну оцінку і користь для громади у діяльності ТОВ “Пивоварня Опілля” відзначив депутат міської ради Олег Нитка:

“Мені надзвичайно приємно, що на території мого рідного Нового світу, 17 округу, де я був обраний депутатом є така корпорація, яка дбає про людей і про благоустрій території. Було зроблено комфортні гарні тротуари. Також попіклувалися про зелені насадження, зокрема про берези, які ростуть тут багато років”, - зазначив депутат у коментарі газеті.

Нещодавно вклад “Опілля” у розвиток економіки краю відзначив також Тернопільської ОДА Степан Барна, що відвідав підприємство на початку травня.

“Відвідав Тернопільський пивзавод “Опілля”, суцільний будівельний майданчик, разом із співвласником Ярославом Джоджиком обговорили перспективи розвитку підприємства. Підприємство є добрим прикладом поєднання сучасних технологій і традицій пивоваріння”, - написав Степан Барна на своїй сторінці у Facebook після візиту.

Директор з маркетингу “Опілля” Володимир Гомівка зазначив, що соціальна відповідальність та та сприяння розвитку громади належить до базових цінностей корпорації “Опілля”

“Соціальна відповідальність виробника перед суспільством і довкіллям належить до базових цінностей нашої корпорації. Ми виготовляємо якісну та натуральну продукцію за класичною технологією. Також ми є учасником багатьох проектів з благоустрою нашого міста. Це наш вклад у розвиток громади Тернополя, як свідомих представників цієї громади”, - зазначив представник корпорації.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!