Технології, що змінюють Україну: ПриватБанк запроваджує QR-код на квитанціях та нові інноваційні програми

«ПриватБанк", який нещодавно став державним після своєї націоналізації, поставив перед собою головну мету – забезпечити сучасне та якісне обслуговування громадян України та клієнтів юридичних осіб. Сьогодні цей так званий новий імпульс пов’язаний із націоналізацією надає безліч нових можливостей.

Ситуація з ліквідності банку

Станом на сьогодні ситуація у «ПриватБанку» є найбільш стабільна серед усіх українських банків.

«Основний інвестор Міністерства фінансів – це держава, яка є стовідсотковий акціонер. Відповідно можна стверджувати, що держава вклала кошти у найбільш популярний серед населення банк, адже 50-60% клієнтів користуються послугами «ПриватБанку». Загальна ліквідність банку станом на березень становить 126 млрд. гривень, а це найкраща ліквідна позиція в Україні», - стверджує директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко.

Майже 5 місяців «ПриватБанк» є держаним банком, завдяки цим змінам відбулись певні впровадження, які додали нового імпульсу.

«Ми впевнено йдемо до нашої амбіційної мети, а саме плануємо створити мільйон робочих місць до кінця 2018 року. За останній період впроваджуємо нові інноваційні сервіси та програми, які вже працюють у Тернополі. Зокрема, мова йде про програму отримання «теплого» кредиту, а також принцип роботи QR-коду на квитанціях з оплати комунальних платежів», - Юрій Акуленко.

Відтепер ПриватБанк кредитує не лише свої відповідні структури, але й також і економіку країни. Сьогодні банк має доступ до бюджетних підприємств, адже раніше його не було. Також залучаються кошти на депозити як і місцевих, так і районних бюджетів, за допомогою яких фінансуватимуть державні програми, які існують в нашій державі.

Нові інноваційні сервіси та програми

Одна із відомих програм під назвою «Лізинг», яку підтримує «ПриватБанк» сьогодні отримала також нові можливості. Відповідно предметами лізингу може бути сільськогосподарська техніка та обладнання,  яка є дороговартісною.

«В заставу відповідно надається та техніка, яку придбають виробники. Значною перевагою є те, що жодних додаткових застав надавати не потрібно. Механізми компенсації відсотків проводяться за рахунок держави, адже виробники сільськогосподарської техніки, які входять у реєстр, мають змогу отримувати від держави певні відшкодування для своїх клієнтів і зменшувати вартість продукції, адже тоді вона ставатиме більш конкурентоздатною», - зазначив Юрій Акуленко.

Новий топ-продукт «ПриватМаркет» - торговий майданчик, який сьогодні також активно впроваджується, створений на веб-ресурсі, де постачальники і покупці можуть знайти один одного і за кращих умов отримати ту чи іншу техніку або ж послуги.

«Теплі» кредити для ОСББ і ЖБК

Нова програма має чимало переваг, серед яких компенсація від 40% до 70% суми кредиту державою, можливість вибору найкращих постачальників на торговому майданчику «ПриватМаркет», перевірка надійності підрядника банком, а також швидке і зручне отримання кредиту за заявкою через Інтернет. Станом на сьогодні ця програма вже діє і у Прикарпатському регіональному управлінні, яке включає Тернопільську та Івано-Франківську області, видано уже понад 500 кредитів.

Програму «теплі» кредити для фізичних осіб можуть надавати всі відділення, зокрема, і в районах. До слова, клієнти, які вже скористались цією послугою у березні отримали повернення від держави. Кошти громадянам зарахували на банківські картки.

«Сьогодні уже повністю запущена програма по теплих кредитах для фізичних осіб. ПриватБанк технологічно підійшов до цієї послуги, тому не потрібно звертатись до банку за рішенням кредитним. Клієнт фізична особа не сплачує жодних відсотків на таке кредитування», - розповіла керівник відділення «Центральне» ПриватБанку у м.Тернополі Юлія Хаєцька.

Зазначимо, що у Тернополі впродовж травня видали більше 100 «теплих» кредитів. Серед послуг утеплення будинку можна обрати такі як: зовнішнє утеплення приватних будинків, герметика (пластикові вікна, двері), а також котли нового покоління – твердопаливні.

Принцип роботи QR-коду на квитанціях з оплати комунальних платежів

Тернопіль – це єдине місто в Україні, до якого приймання платежів за допомогою QR-коду під’єднано 300 підприємств, тобто усі ці компанії надають можливість тернополянам оплатити свої платежі за допомогою QR-коду. Наразі в інших містах ще не впроваджені ці технології, тому поки Тернопіль являється лідером у таких нововведеннях.

У цьому році ПриватБанк розробив три послуги, які стосуються QR-кодів:

  • Оплата проїзду із смартфону;
  • Комунальні платежі по QR-коду;
  • Нарахування та внески мешканців ОСББ.

«Станом на зараз у Тернополі послуга щодо оплати проїзду із смартфону не застосована, адже це єдине місто, де надається пільга для учнів і студентів. Однак робота над цим впровадженням триває і найближчим часом буде виконана», - зазначив керівник напрямку просування послуг бюджетним організаціям ПриватБанку Андрій Нитка.

«ПриватБанк» уже запустив послугу оплати комунальних платежів по QR-коду на смартфоні, яка є дуже зручною і здійснюється у додатку «Приват24». Аби здійснити послугу необхідно лише відсканувати квитанцію та обрати відповідну картку. Такий спосіб оплати повністю нівелює можливість помилок, які випадково можна здійснити під час введення відповідних реквізитів. Варто зазначити, що у QR-коді приховані усі реквізити та призначення платежу, тому такий спосіб дозволяє уникнути помилок, адже впродовж місяця банк здійснює близько 80 млн. платежів, серед яких навіть незначні помилки будуть масштабними (у 170 тис. платежів є помилки в реквізитах), тому ця система є надзвичайно ефективною.

Варто зауважити, що «ПриватБанк» ініціював ще одне нововведення, адже QR-коди тепер будуть прикріплені до кожного помешкання.

«До кожної квартири індивідуально тепер будуть прикріплені QR-коди і незважаючи на те, з якої організації вам буде приходити квитанція, де буде заборгованість, сума платежів висвітлюватиметься по всіх службах при наявності карточки та коштів на ній. Відомо, що пенсіонери смартфонами не користуються, тому у вигляді пластикової картки для кожного власника помешкання буде виділено окремий QR-код. Голова ОСББ повинен роздати кожному мешканцеві цей код і також розповісти про те, як правильно його використовувати», - розповів директор ПП «Укрспецінформ» Михайло Шидлівський.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!