Магнітна стрічка

Магнітна стрічка - це матеріал, що представляє собою полотно, що складається з полімерів, пластифікаторів і суміші ферритового порошку. Такий склад дозволяє застосовувати вироби в багатьох сферах діяльності людини. Стрічка виготовляється в різних розмірах і реалізується в формі рулону. Довжина мотка, як правило, не перевищує 30 метрів.

Залежно від характеристик, диференціюють магнітну стрічку:

- З адгезивним шаром. Даний тип характеризується наявністю магнітної основи з одного боку і липкою поверхнею - з іншого. Це дозволяє приклеїти не тільки паперове зображення, а й тканину, виріб та інші предмети. І, чим важче такий предмет, тим товщий повинен бути феритовий шар. Полотно ідеально підходить для занять рукоділлям, створення магнітних предметів в умовах виробництва;

- З паперовим покриттям. Дана продукція призначена для нанесення зображення (інформації) за допомогою друкарської техніки. Зустрічається магнітна стрічка з ПВХ-шаром в офісах, установах з масовим скупченням людей (банки, магазини, соціальні служби). Саме в цих місцях необхідно часто міняти цінники, значення курсу валют та іншу важливу інформацію;

- Без покриття. Служить основою для «самоклеючого» паперу і інших аксесуарів (за допомогою клею);

Адгезивний шар має відмінності за складом і, відповідно, якості. Експлуатація готових магнітних виробів в особливих умовах обумовлює використання клею з підвищеними клейкими властивостями.

Вироби з магнітної стрічки

Ферритовое полотно виробляється певної ширини, максимальне значення якого не перевищує 4 см. У зв'язку з цим функціональне призначення обмежене, тобто магнітна стрічка не підходить для виготовлення рекламних плакатів, фотографій та інших великих виробів. Така форма є основою для створення:

- Магнітики на холодильник;

- Цінники;

- Цифрові позначення;

- Саморобки;

- Календарі та інші дрібні предмети.

До позитивних якостей магнітної стрічки слід віднести:

- Стійкість до зношування;

- Тривалий термін служби;

- Вологостійкість; - Універсальність;

- Витримка широкого діапазону температур;

- Простота виготовлення, монтажу та експлуатації;

- Гнучкість і пластичність.

Вибрати й купити самоклеючу магнітну стрічку можна в нашому інтернет-магазині самостійно або зв'язавшись з нашим менеджером. На сайті вказані такі фізичні властивості:

- Магнітна сила. Даний показник свідчить про те, яку вагу декоративного предмета здатний утримати ферритовий папір. Залежить від товщини полімерного шару: чим він товстіший, тим значення сили вище;

- Наявність покриття і вид клейової основи. Якщо стрічка купується для подальшого приклеювання (каширування) предметів, то адгезивне нанесення повинно бути. Його тип підбирається виходячи з умов використання;

- Розміри. Стандартна ширина полотна - це 1,27 і 2,54 см. Під замовлення можна виконати до 4 см. Довжина рулону зазвичай не перевищує 30 метрів. Працюючи з нами, Ви отримуєте:

- Відмінна якість продукції;

- Широкий асортимент не тільки товарів, але і послуг;

- Високий рівень обслуговування;

- Виконання складних і нестандартних замовлень;

- Кваліфікована допомога фахівців;

- Краще співвідношення ціни і якості і багато іншого.

Щоб купити магнітну стрічку, досить нам просто зателефонувати або написати!

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!