Зручний і яскравий: сайт Тернополя 0352.ua змінив свій вигляд

Сайт 0352.ua змінив свій дизайн та отримав нові можливості. Важливо і те, що він буде оновлений та адаптований до усіх мобільних пристроїв.

Відтепер сайт матиме інший вигляд, який своїми функціями створить ще більшу зручність в управлінні та новий підхід для відвідувачів.

Його новий дизайн  - це запорука успіху, й водночас наповнення мультимедійним контентом, який дозволить виглядати яскраво та перспективно у світі ЗМІ.

Маємо надію на те, що нашій аудитирії новий дизайн сайту сподобається. Серед змін, які відбулись на 0352.ua - це розміщення новин у таблоїдній схемі ілюстрацій, більш фукціональніші рубрики "Довідник підприємств", "Афіша", "Оголошення", "Нерухомість", "Вакансії", а також впроваджено багато інших нових можливостей, які обов'язково забезпечать комфорт під час вашої роботи.

Завдяки вражаючим ілюстраціям, які допоможуть користувачам легше сприймати інформацію, сайт вийде на новий рівень і стане ще більш відомим та надійним у сфері засобів масової інформації.

Наразі, просимо вас віднестися з розумінням до впровадження нових сервісів, які певний період часу будуть ще допрацьовуватись.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!