Цього тижня у Тернополі відбудеться найбільша студентська подія року "Студреспубліка 2017"

У Тернополі відбудеться мульти-фестиваль«Студентська республіка 2017». Пройде він 23-25 червня на «Козацьких островах» в парку «Топільче».

Ось уже 19 рік поспіль «Студреспубліка» відкриває свої кордони, де найталановитіша, найбільш розумна та прогресивна молодь збереться разом.

Тема цьогорічної «Студреспубліки» актуальна у наш час, це «Освіта – ключовий напрям нової індустріалізації». На фестивалі проходять різноманітні суб–фестивалі новітніх молодіжних субкультур, а саме «Мафія», «Квест», «Фестиваль інтелектуальних здібностей», «Фестиваль аматорського відео», фестиваль «Нічнатуса», фестиваль «Спартакіада», а також вже традиційно проходить конкурс краси та особистості «Перша Леді», пише "Доба".

«Студреспубліка» — це місце найпотужнішого молодіжногофутуро-дискурсу на теренах України. Тут не лише розмовляють про майбутнє, тут воно з’являється. Цього року один з численних семінарів буде про GoogleHome, який є прототипом штучного інтелекту.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!