Професіонали DD clinic гарантують бездоганну посмішку

Одна з кращих стоматологічних клінік надає кожному клієнту величезний спектр послуг в стоматології: від лікування зубів до повної імплантації порожнини рота. Таким чином стоматологія на Осокорках є лідером серед стоматологічних клінік в Києві.

Найкращі фахівці в DD clinic

Не дарма DD clinic вважається однією з кращих в Києві. Адже в цій стоматологічній клініці працюють найкращі професіонали своєї справи. Більшість фахівців це кандидати медичних наук в галузі стоматології, які з кожним разом все більше і більше вдосконалюють свої знання та застосовують їх на практиці. Також весь персонал DD clinic це висококваліфіковані фахівці, які підвищують свою кваліфікацію за допомогою різноманітних майстер-класів, конференцій, семінарів та тренінгів по стоматології. Гарантією отриманих знань є сертифікати, дипломи та колосальний досвід, застосовуваний на практиці.

Не дарма, лікарі та хірурги DD clinic працюють з найкращої якості матеріалами, а також інноваційним обладнанням європейської якості. Одна зі стоматологічних клінік користується власною лабораторією, яка дозволяє провести повноцінне обстеження порожнини рота, а також спроектувати все компоненти для майбутнього протезування.

На окрему увагу заслуговує поетапна стерилізація інструментів за допомогою стерилізаційного боксу. А такі матеріали як шприци, голки, ватки, серветки, рукавички та ін. Використовуються один раз, і відразу утилізуються.

Етикет DD clinic

Для того, щоб комфортно взаємодіяти персоналу стоматологічної клініки з клієнтами, були встановлені правила, дотримуватися яких досить просто. Якщо клієнт запізнюється, то необхідно заздалегідь попередити адміністраторів або свого лікаря. Якщо ж час запізнення перевищує 20 хвилин, час запису автоматично переноситися на вільне, попередньо погодивши його з клієнтів. Для підтримки комфортної обстановки в залі, розмовляти необхідно пошепки, поважаючи особистий простір кожного. Адміністрація з радістю подасть кожного клієнта воду, чай або кава, а також безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!