Туманообразователь для теплиць купити від виробника Сапфір Студіо

Студія дизайну та декору "Sapfir Studio" пропонує не тільки новітні рішення, що дозволяють додати естетичної краси будь-якого приміщення, будинку, офісу. Студія пропонує також встановлення спеціальної конструкції, яка створить особливий мікроклімат в будь теплиці. Інноваційний туманообразователь для теплиць – це пристрій, який забезпечить ідеальні умови для росту і життєдіяльності рослин. Крім того, Ви можете не переживати про появу конденсату, так як вода розпорошується дуже маленькими частинками. Таким чином, у теплиці створюється ідеальний рівень вологості.

Є два різновиди:

- Перша – це система з низьким тиском. Вона може часом залишати вологу на предметах.

- Друга – високого і середнього тиску. Такий механізм набагато ефективніше.

Принцип роботи

Система працює завдяки дуже сильному тиску до 100 атмосфер. Дрібні водяні краплі, розмір яких складає всього 10 мікрон, рівномірно розподіляються і зависають у повітрі. Утворюється особливий туман, який зволожує повітря і створює мікроклімат для рослин. Система важлива в будь-який час року. Взимку, за опалення, повітря стає сухим і важким. Туманообразователь зволожить її. Влітку краплі води знизять температуру середовища, що теж дуже важливо для вирощування здорових рослин.

Крім того, Ви можете додати в систему розпилення необхідні добрива. Вони рівномірно розподіляться по всій площі, ефективно удобрять рослини. Це досить економічний спосіб, який значно зменшить витрату добрив і збільшить продуктивність насіння.

У системі також використовуються спеціальні форсунки, які забезпечують рівномірність поливу і його якість. Вони бувають: пластикові, латунні або сталеві. Залежать від ступеня тиску.

Переваги туманних пристроїв дуже великі. Врожайність теплиці значно поліпшується. Створюється унікальний мікроклімат з потрібною температурою і вологістю. Збільшується ріст рослин. Значно зменшується витрата людської праці, а також економиться витрата добрив.

"Sapfir Studio" володіє власним виробництвом систем, при якому використовуються тільки самі якісні комплектуючі з декількох європейських країн. Завдяки цьому, фірма надає гарантію якості до семи років на всі вироби. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте інноваційні технології для Ваших теплиць в будь-якому місті України!

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!